Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NB3 banuje członka swojego teamu - Nubraca


xOstateczny

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Aktualizacja postu (kontynuacja) pod tym linkiem!

 

Cześć!

Ostatnio głośno na temat zainstniałej sytuacji Nubraca z Nightblue, gdzie ten podczas rankeda przyczynił się do zbanowania gracza - Nubraca za trolling, ale temat jest o wiele ciekawszy, więc zacznijmy od początku:

 

NB3 oraz Nubrac trafili do jednego lobby. Nubrac był na pozycji supporta, a NB3 na jungli. Nubrac picknął teemo i poszedł z nim od początku na mida. Mówił, że będzie on bardziej useful niżli miałby grać na bocie 2v2. NB3 zaczął wyzywać go i całą społeczność od "dupków". Dzięki pomocy Nubraca, Irelia zrobiła firstblooda, a NB3 cały czas wyzywał i napisał, że zapewni mu 14 dniowe wakacje, dodając "skurw***nie" (powiedział to, natomiast nie napisał)  i oznajmił, że skontaktuje się z przyjacielem z Riot aby on otrzymał bana [NB3: Chcesz teemo dwa tygodnie wakacji s**o? Dzwonię do mojego przyjaciela z Riotu] . Zachęcał również teammatów do zreportowania go. W połowie gry NB3 poszedł afka i zaczął pisać (według mnie pisał na discordzie) zgłoszenie, kiedy Nubrac cały czas próbował tą grę ratować. Później do afka dołączyło kolejno 2 graczy.

Następnym razem jak trafił znowu na NB3, Nubrac napisał "Cześć NB3, słyszałem że szukasz duo partnera", na co NB3 "gościu, jesteś śmieciem".

Kilka dni później Nubrac wylądował z banem na 14 dni za trolling, gdzie obydwoje skończyli statystyki z 0/2.

 

Nubrac określił tą taktykę jako nową - oderwaną z mety. Powiedział, ze nudzi go ciągle jedna i ta sama meta, że on chce grać swoją grę. Oznajmił, że mimo tego jak to wygląda, to stara się bardzo aby każda gra była wygrana.

 

Na reddicie ten temat jest dość popularny, wypowiedzieli się również streamerzy i profesjonalni gracze, którzy byli za banem dla Nubraca.



Link do youtuba z całym zdarzeniem: Nightblue3 gets teammate banned through "Riot friend" for no reason (LoLGates)

Bez nazwy-2.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na NB3 banuje członka swojego teamu - Nubraca
Opublikowano

I bardzo dobrze, każdy kto pickuje teemo na suppa powininen dostać bana za trolling i psucie frajdy z gry.

Opublikowano

Moim zdaniem za takie zachowanie NB3 powinien dostać bana na 14 dni albo nawet perma. Jest osobą publiczną więc niech się zachowuje jakoś, jego picki do jungli również można uznać za trolla (tristana jungle itp.) a jakoś bana nadal nie ma. Pracownik riotu również powinien zostać ukarany. 

 

9 minut temu, Revayerq napisał:

I bardzo dobrze, każdy kto pickuje teemo na suppa powininen dostać bana za trolling i psucie frajdy z gry.

 Postać jak postać, jakby zagrali tym w Korei to nagle byłaby to nowa meta, ale przecież jeżeli nie wychodzi to z Korei to musi być trollem.

Opublikowano
1 minutę temu, PanFredzio napisał:

Moim zdaniem za takie zachowanie NB3 powinien dostać bana na 14 dni albo nawet perma. Jest osobą publiczną więc niech się zachowuje jakoś, jego picki do jungli również można uznać za trolla (tristana jungle itp.) a jakoś bana nadal nie ma. Pracownik riotu również powinien zostać ukarany. 

 

 Postać jak postać, jakby zagrali tym w Korei to nagle byłaby to nowa meta, ale przecież jeżeli nie wychodzi to z Korei to musi być trollem.


Jeżeli by go reportowali, to może i dostałby bana jak Tyler za flame.
Moim zdaniem cała akcja bez sensu, o ile lubiłem oglądać jego filmiki z nietypowymi pickami na PBE, to jego poziom na rankedach pozostawia wiele do myślenia.

Zachowuje się jak typowy tryhard tylko dlatego, że jest w wyższej dywizji. Nie umie się pogodzić z nietypowymi pickami na rankedach, to niech nie gra - prosta sprawa.

giphy.gif

Opublikowano

I bardzo dobrze, każdy kto pickuje teemo na suppa powininen dostać bana za trolling i psucie frajdy z gry.

nieregulaminowa sygnatura

eryk

Srij9JT.png

 

Specjalista
Opublikowano

NB3 Powinien dostać bana, nawet uważam że powinni mu konto usunąć i niech sobie chłopak od nowa zacznie, bo zaczyna się czuć.

giphy.gif

Opublikowano

Zasłużył sobie, słuchając ich "debaty" zastanawiałem się czy on jest głupi czy tylko udaje pod publikę. Z niektórych jego wypowiedzi to ciężko powiedzieć czy lepiej się śmiać czy płakać, że on tak myśli.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Dnia 23.06.2019 o 10:28, PanFredzio napisał:

Zasłużył sobie, słuchając ich "debaty" zastanawiałem się czy on jest głupi czy tylko udaje pod publikę. Z niektórych jego wypowiedzi to ciężko powiedzieć czy lepiej się śmiać czy płakać, że on tak myśli.

Zacznijmy od tego, że nie myśli - dzieciakowi udało się jakoś wybić na tej lidze i trochę mu sodówka do łba uderzyła, choć dalej uważam, że jest lepszy niż trollowy Tayler1 (mistrz dravena na silverach - i nic poza tym) . Szkoda, że społeczność lola wypełniają tacy debile i mało, że w grze to jest normalne to jeszcze "profesjonaliści" zaczynają takie zwały odwalać... Przez takie sytuacje odechciewa mi się trochę grać w jakiekolwiek mmorpg.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Era NB3 i jego cy@ już się dawno skończyła, to nie ten sam chlop do 2/3 lata temu. Oglądało się go przyjemnie, z uśmiechem i czegoś było można się nauczyć. A dzisiaj jak oglądam jego liva i słyszę ''ye, sure, ask your mom" to aż się smutno robi. Mało tego, chat uważa, że zaczął jakieś dragi brać, bo zachowuje się nadpobudliwie. Smutno się robi, gdy Twój były ulubiony youtuber/streamer tak się stoczył. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...