Skocz do zawartości

[International] Evion - The Foresight

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 132 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)
Sie sind Promoter und möchten unseren Server promoten? Hier erreichen Sie unseren Promotion Manager: Akira # 4941

Sie möchten uns unterstützen?
Fügen Sie unser Banner Ihrer Signatur hinzu

Edytowano przez RayRed
Titel

Pani Kasia

Fajnie to wygląda, a jak z reklamą w innych państwach? Spodziewacie się większej ilości graczy?

BvB////Ac Milan 

Z tego co widzę jest całkiem spoko odzew na zagranicznych forach.

Tylko zrobicie wersje angielska tej prezentacji bo się ludzie trochę czepiają.

1220582354_Beznazwy-1.png.01b54364c67a08beca03f6fa5455c210.png

Pani Kasia

Zablokowana Rejestracja nowych kont.

Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

Pani Kasia

To google translate? Bo to sie tak ciezko czytalo i przegladalo, chociaz obrazki ladne

<p class='bbc_center'><span style='font-size: 24px;'><span style='font-family: lucida sans unicode'><strong class='bbc'>Hejtować będę</strong></span></span></p>

Start jest jutro. Nie wiadomo o której godzinie, trzeba czekac:)

Nie kłóć się z idiotą - sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem.

bede gral. konto juz zrobione. mam zapytanko co do pszyszlych aktualizacji serwera.
Otoz zauwazylem ze Gameforge szykuje jakis nowy kontent pod oficjalnego klijenta. Czy zmiany z oficajlnego serwera beda rowniez u was wprowadzane?

może  ktoś podesłać link do klienta bo albo ja ślepy jestem albo nigdzie nie ma ?

Pani Kasia

Klienta jeszcze nie ma, linki przed startem bedą

Wie ktoś, czy to dzisiaj wystartuje ? ? już prawie 21 a zero informacji odnośnie startu...

1363095337-U286162.png

dajcie znać czy ktoś tu będzie grać, ja gram shinsoo jak pobiorę grę 

z tego co widzę  to paru polaków się  przewinęło po ekranie  przynajmniej w shinsoo  nie wiem jak u innych

Pograłem chwilę i szybko się zniechęciłem do serwera... Hity szamanem przy 20 lvlu po ponad 1k bez isa co moim zdaniem jest kompletnie niedopracowane bo taki bodziak z isem na 30 spokojnie może bić po 5k bez kryta... Itemki powprowadzali takie, że wygląda to bardziej jak mu online czy coś podobnego, wierzchowce wielkości olbrzymiego żółwia itp.. odstrasza wyglądem jak dla mnie i mechaniką gry, nie polecam.

1363095337-U286162.png

Jest sens tutaj grać ? Po kilku letniej przerwie myślałem nad zagranicznym serwerze ale nie jestem pewny.   Co polecacie na start oraz czy można kupić isa za yangi ?

W godzinach szczytu ile graczy online? z 500 chociaż ?

P4hS6w.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 132 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...