Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz
  • 0

Poszukuję silnika pod grę typu Margonem.


Aidis

Pytanie

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dnia 8.06.2019 o 12:53, Ekrahb napisał:

https://www.eclipseorigins.com/

Tutaj masz coś podobnego.

https://www.youtube.com/watch?v=SvQ4hmybXWk - a tu masz filmik. Tylko, że nie wiem, czy to od tego.

Chyba kiedyś się w to bawiłem. Chyba w to. Chociaż nazwa podobna, ale cóż.

Pamiętam, że tworzyło się serwer i klienta. No i jakoś to tam działało. Serwer robiłeś według upodobań. Klienta również. Trochę, jak metin.

Ale ja szukam tak aby była to gra viaWWW.

239137.gif

Opublikowano

https://www.eclipseorigins.com/

Tutaj masz coś podobnego.

https://www.youtube.com/watch?v=SvQ4hmybXWk - a tu masz filmik. Tylko, że nie wiem, czy to od tego.

Chyba kiedyś się w to bawiłem. Chyba w to. Chociaż nazwa podobna, ale cóż.

Pamiętam, że tworzyło się serwer i klienta. No i jakoś to tam działało. Serwer robiłeś według upodobań. Klienta również. Trochę, jak metin.

Opublikowano

Zatem może poducz się PHP i napisz swój, bo coś nie widzę, abyś modyfikował grę bez jego znajomości. Możesz pobawić się starymi silnikami GVW lub klonami Margonem np. Margatron.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...