Skocz do zawartości

Bany za bota - Valium, Vesteris

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 94 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam. Bociłem na Valiumie na m2bobie i dostałem bana po IP najwidoczniej bo każde nowe konto jakie zrobie i proboje sie zalogowac jest od razu zbanz takowane, zmiana IP nie pomaga.. reinstalmetina nie pomaga.. zmeniłem wartość karty sieciowej w rejestrze windows też nie pomogło.. Jakieś pomysły co można zrobić zeby dalej grac ??

Vesteris s2. Nie rozumiem pewnego paradoksu. Za kazdym razem gdy zaloze nowe konto i gram na m2bobie konto po 20 minutach dostaje automatycznie bana, jest jakis sposob zeby to obejsc ? Myslalem zeby zainstalowac jakas aplikacje ktora co powiedzmy 15 min bedzie sama wylaczala metina. Takie zabezpieczenia maja chyba na vesterisie albo nie wiem co ..

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Pani Kasia

Valium banuje na HWID zmiana IP ani MAC'a nie pomoże musisz zmienic HWID.  Na vesterze m2bob jest wykrywalny od startu nic z tym nie zrobisz sam, chyba że po prostu zainwestujesz w innego cheata.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 94 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...