Skocz do zawartości

[1.12.2][Inne] AvatarCraft

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

IP: MC.AVATARCRAFT.PL

DISCORD: https://discord.gg/NKMQqUs

FORUM: https://forum.avatarcraft.pl/index.php

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCd3pbPzCM1KCuq8oPWtsURw

toras.png

Edytowano przez d r a m a

Pani Kasia

Chwila, moment. W nazwie tematu jest "PvP", a w prezentacji jest coś o survivalu.

Dodatkowo, przedstawiłeś mało elementów. Słaba prezentacja.

@edit "lub tocz niesamowite bitwy na survivalu"

Edytowano przez Ekrahb

Spoiler

1 godzinę temu, Ekrahb napisał:

Chwila, moment. W nazwie tematu jest "PvP", a w prezentacji jest coś o survivalu.

Dodatkowo, przedstawiłeś mało elementów. Słaba prezentacja.

@edit "lub tocz niesamowite bitwy na survivalu"

W prezentacji wyraźnie zaznaczone jest, że walki magiczne odbywają się na głównej arenie, oraz tych mniejszych. Survival, wygenerowany specjalnym pluginem, jest dodatkiem, aby wydobyć surowce/poćwiczyć walkę. Prezentacja jest krótka, ponieważ szczegółowe informacje zawarte są na naszym forum oraz stronie, gdzie szczegółowo opisana jest cała rozgrywka, wraz z każdą umiejętnością dla każdego żywiołu oraz jej użyciem. "Słaba prezentacja" powinno być raczej przedstawione, jako subiektywna opinia, a nie ogólny fakt. Dodatkowo, reklama ma jedynie zachęcić fanów kreskówki, aby wejść na serwer i samemu odkrywać świat, którego nie da się stricte opisać jednym tagiem, jak PvP, RPG, czy survival, ponieważ jest ich mieszanką.

Pani Kasia

Ja się wcale nie czepiam, ale czy ja napisałem fakt? Nie jest tam nigdzie napisane też, że wydałem subiektywną opinię.

Prezentacja jest po to, aby zachęcić każdego gracza, który interesuje się daną rzeczą, zawartą w nazwie tematu. Tutaj o tagu mowa.

Wcale nie jest tam napisane nic o "magicznych" arenach, tych "dużych", czy "małych". Pierwsza rzecz związana z pvp i podana w tym czymś, to "survival".

image.png

Pozdrawiam

Spoiler

Dnia 6.06.2019 o 15:51, Ekrahb napisał:

Ja się wcale nie czepiam, ale czy ja napisałem fakt? Nie jest tam nigdzie napisane też, że wydałem subiektywną opinię.

Prezentacja jest po to, aby zachęcić każdego gracza, który interesuje się daną rzeczą, zawartą w nazwie tematu. Tutaj o tagu mowa.

Wcale nie jest tam napisane nic o "magicznych" arenach, tych "dużych", czy "małych". Pierwsza rzecz związana z pvp i podana w tym czymś, to "survival".

image.png

Pozdrawiam

Z tego co pamiętam, byłeś raz u nas na serwerze. Reklama jest z grudnia 2k18 roku, przez ten czas dużo zdążyło się zmienić i łatwo to zauważyć wchodząc na serwer. Na początku j e s t tutorial, który no cóż, najwyraźniej zignorowałeś. Są 4 areny 1v1, arena global, arena do probendingu, klika expowisk oraz bandyci. Co miesiąc resetowany jest ranking P v P, za który gracze z top 3 otrzymują nagrody. U nas to całe "pvp" nie polega na bieganiu z mieczykiem i uderzaniu graczy jak leci, tu liczy się w głównej mierze żywioł. Mam wątpliwości czy wiesz jak działały skille, a jeżeli tak, to gratulacje. Zaprezentowałeś swój poziom wchodząc do nas i oceniając serwer po 5 minutach, nie zauważając nawet ćwiartki tego, co można u nas robić ?. Jak już wcześniej pisałam, serwer nie jest stricte pvp, ale opiera się na nim w głównej mierze. To tyle z mojej strony ?

12 minut temu, d r a m a napisał:

Z tego co pamiętam, byłeś raz u nas na serwerze. Reklama jest z grudnia 2k18 roku, przez ten czas dużo zdążyło się zmienić i łatwo to zauważyć wchodząc na serwer. Na początku j e s t tutorial, który no cóż, najwyraźniej zignorowałeś. Są 4 areny 1v1, arena global, arena do probendingu, klika expowisk oraz bandyci. Co miesiąc resetowany jest ranking P v P, za który gracze z top 3 otrzymują nagrody. U nas to całe "pvp" nie polega na bieganiu z mieczykiem i uderzaniu graczy jak leci, tu liczy się w głównej mierze żywioł. Mam wątpliwości czy wiesz jak działały skille, a jeżeli tak, to gratulacje. Zaprezentowałeś swój poziom wchodząc do nas i oceniając serwer po 5 minutach, nie zauważając nawet ćwiartki tego, co można u nas robić ?. Jak już wcześniej pisałam, serwer nie jest stricte pvp, ale opiera się na nim w głównej mierze. To tyle z mojej strony ?

image.png

Gdzie Ty tutaj widzisz 2018 rok? Racja, prawdopodobnie zignorowałem samouczek, gdyż nawet nie widziałem takowego. Nie wiem, ale może te napisy, ta mapa - są zbyt kolorowe? Nie wiem, ale tam taka mieszanka wszystkiego, że ciężko coś zauważyć, skoro co chwilę skupienie przyciąga coś innego.

Nie oceniałem serwera i nie oceniam. Połączyłem się z serwerem, wypytywałem, po czym opuściłem serwer z pożegnaniem.

Spoiler

Pani Kasia

58 minut temu, Ekrahb napisał:

image.png

Gdzie Ty tutaj widzisz 2018 rok? Racja, prawdopodobnie zignorowałem samouczek, gdyż nawet nie widziałem takowego. Nie wiem, ale może te napisy, ta mapa - są zbyt kolorowe? Nie wiem, ale tam taka mieszanka wszystkiego, że ciężko coś zauważyć, skoro co chwilę skupienie przyciąga coś innego.

Nie oceniałem serwera i nie oceniam. Połączyłem się z serwerem, wypytywałem, po czym opuściłem serwer z pożegnaniem.

Mówiłam o grafice, wydawało mi się to logiczne, ale no coż, najwidoczniej tak nie było. Cytując "Nie skomentuje tego" i po prostu przestanę bezsensownie dyskutować.

Dnia 8.06.2019 o 13:35, d r a m a napisał:

Mówiłam o grafice, wydawało mi się to logiczne, ale no coż, najwidoczniej tak nie było. Cytując "Nie skomentuje tego" i po prostu przestanę bezsensownie dyskutować.

Tak, rzeczywiście, na grafice znajduje się rok 2018. Ta liczba jest podkreślona i pogrubiona, dodatkowo znajduje się na środku grafiki.

Spoiler

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...