Skocz do zawartości

Polecane posty

Hej nie wiem gdzie umieścić ten temat mam problem A mianowicie poszukuje elfbota pod 8.54 potrzebuje go do dragon ball ots i owy ots jest na kliencie 8.54 więc taki bot mi potrzebny chyba że da radę przerobić elfbota 8.6 bo takiego mam żeby dzialal jako 8.54 proszę o pomoc z góry dzieki

Pani Kasia

17 godzin temu, Vosly napisał:

Znalazłem tego bota na chomikuj oczywiście wyłączyłem anty wira ściągając zablokowal mi go chrom zrobiłem to ponownie ale już na operze i znów wyłączyłem anty wira opera sciagla owego bota ale gdy odpaliłem anty wira i zrobiłem scana okazało się że jest trojan i usunelo mi bota i tak jest za każdym razem gdy znajdę i sciagam tego bota może ktoś z was ma tego bota czystego elfbot 8.54?

Pani Kasia

50 minut temu, Roboxd napisał:

Znalazłem tego bota na chomikuj oczywiście wyłączyłem anty wira ściągając zablokowal mi go chrom zrobiłem to ponownie ale już na operze i znów wyłączyłem anty wira opera sciagla owego bota ale gdy odpaliłem anty wira i zrobiłem scana okazało się że jest trojan i usunelo mi bota i tak jest za każdym razem gdy znajdę i sciagam tego bota może ktoś z was ma tego bota czystego elfbot 8.54?

To, że wykrywa jako ,,Trojan'' to nie oznacza, że nim jest. Większość crack'ów anty-wirusy wykrywają jako zagrożenia, więc jeżeli chcesz korzystać z elfbota który nie jest identyfikowany jako zagrożenie, to musisz zakupić legalnie.

Rozumiem i wiem ale po sciagnieciu przeskanowalem go i wyskoczyło to

received_2367462840244512.jpeg

I jeszcze komentarze do tego download bota trojan nie sciagac jedni pisze ok ehh

Ja mam taką instalke 8.54 elfa

https://virusscan.jotti.org/pl-PL/filescanjob/keon36ixe2

jak ci nie przeszkadza taki wynik skanowania to ci mogę podrzucić.

@Roboxd

zdajesz sobie sprawę, że "czystego" elf'a ma tylko autor czyli Lord of War, który dawno porzucił projekt? poza tym Elfbot ingeruje w Pamięć danego procesu a to już jest "inwazyjne", niektóre antywirusy typu "mc feee" czy inne gówno wymyslaja na sile jakies gowniane wirusy które tak naprawdę nie istnieją albo nie powinno to być uważane za wirusy, anyway. Ściągnij po prostu Elfbota z działu poradniki o botach, wyłącz na chwilę antywirusa i tyle, system ci się po tym nie rozsypie a keylogerów to żadnych nie ma.

Edytowano przez Derenea

Pani Kasia

Sama nazwa coś już mowi A i anty wir szaleje

Derenea rozumiem ale od razu po wypakowaniu i przeskanowaniu samo się usowa

1 godzinę temu, Roboxd napisał:

Sama nazwa coś już mowi A i anty wir szaleje

Derenea rozumiem ale od razu po wypakowaniu i przeskanowaniu samo się usowa

Jeżeli chcesz korzystać to musisz wyłączyć Antywirusa (pobranego) lub Windows Defendera (tutaj więcej zabawy) ew. dodać do wyjątków i niczym nie musisz się przejmować.

Powinieneś czytać posty osób bardziej doświadczonych, a nie osób bez jakiejkolwiek wiedzy, które po pojawieniu się takowego komunikatu już piszą negatywną opinię. Kiedyś korzystałem i nie było żadnych problemów.

21 minut temu, Vosly napisał:

Jeżeli chcesz korzystać to musisz wyłączyć Antywirusa (pobranego) lub Windows Defendera (tutaj więcej zabawy) ew. dodać do wyjątków i niczym nie musisz się przejmować.

Powinieneś czytać posty osób bardziej doświadczonych, a nie osób bez jakiejkolwiek wiedzy, które po pojawieniu się takowego komunikatu już piszą negatywną opinię. Kiedyś korzystałem i nie było żadnych problemów.

Dzięki 

ok a teraz inne pytanie mam juz tego bota chce go odpalic pisze odpal tibie pierw tylko ze to nie tibia tylko world of dragon ball online na silniku tibi tak samo chce skrakowac bota nie moge bo gdy wskazuje mi miejsce w folderze gdzie jest klient nie widzi go dodam ze klient po wypakowaniu odpala odrazu bez instalowania co zrobic aby widzial go 

elf.png

4 godziny temu, Roboxd napisał:

Dzięki 

ok a teraz inne pytanie mam juz tego bota chce go odpalic pisze odpal tibie pierw tylko ze to nie tibia tylko world of dragon ball online na silniku tibi tak samo chce skrakowac bota nie moge bo gdy wskazuje mi miejsce w folderze gdzie jest klient nie widzi go dodam ze klient po wypakowaniu odpala odrazu bez instalowania co zrobic aby widzial go 

elf.png

dodam ze system mam win7 64 bity

Skrakuj elfa na czystej Tibii 8.54 i będzie działalo, a jak nie krakuje to uruchom jako Admin cracka, a jak ten otsik ma zmieniony ClassName to musisz mu również zmienić classname na TibiaClient, najlepiej podaj linka do acc makera to może cos wykombinuje.

Edytowano przez Derenea

Pani Kasia

47 minut temu, Derenea napisał:

Skrakuj elfa na czystej Tibii 8.54 i będzie działalo, a jak nie krakuje to uruchom jako Admin cracka, a jak ten otsik ma zmieniony ClassName to musisz mu również zmienić classname na TibiaClient, najlepiej podaj linka do acc makera to może cos wykombinuje.

https://wodboheroes.pl to ten ots

19 godzin temu, Vosly napisał:

Dzięki 

@Roboxd

Sprawdziłem ten Client i jest classname "TibiaClient", Elfbot normalnie sie odpala na tym.

Czyli w skrócie zrób tak:

- Zainstaluj Elfa

- Zainstaluj Tibie 8.54 [Czystą np z otservlist.org dział download]

- Uruchom Cracka jako administrator

- Skrakuj Zwykłą Tibie

- Uruchom Client WoDBO

- Uruchom Elfa.

Edytowano przez Derenea

Ok sprawdzę jak będę w domu

8 godzin temu, Derenea napisał:

@Roboxd

Sprawdziłem ten Client i jest classname "TibiaClient", Elfbot normalnie sie odpala na tym.

Czyli w skrócie zrób tak:

- Zainstaluj Elfa

- Zainstaluj Tibie 8.54 [Czystą np z otservlist.org dział download]

- Uruchom Cracka jako administrator

- Skrakuj Zwykłą Tibie

- Uruchom Client WoDBO

- Uruchom Elfa.

dziala tylko teraz skrypty cos nawet gotowe nie chce dzialac

a wiec bot sie odpalil dzieki za pomoc tylko teraz mam problem ze skryptami wklejam je wlasnie gdzie powinnem je wkleic a to te skrypty:

Ki Lvler : <- --to jest na nabijanie magicznego lvl niby wystarczy wpisac % many i ma dzialac ale nie dziala 

Cytat:

auto 200 if [$mppc >= %many] say "power down"

Speed Up :tutaj na szybsze chodzenie

Cytat:

auto 200 ifnothasted useoncreature ID self

Auto Aura :tutaj na to aby bylo jasniej cos jak w tibi utevo lux co dziwne tego nie trzeba przerabiac nic dopisywac a i tak nie dziala

Cytat:

say 'Aura' | wait 10000

Leczenie :

Cytat:

auto 200 if [$hp <= ilość hp] useoncreature ID self

a i zalezalo by mi aby ktos zrobil mi skrypt z czarem do ataku cos w stylu bot zaznacza mobki i wali z czaru;

czar nazywa sie; Big Bang Attack

interesuja mnie tylko te skrypty wiecej mi nie trzeba jesli bedzie potrzebne jakies id przedmiotu lub czegos to znajde

tutaj jest link do tego forum gdzie sa owe skrypty jesli ktos bylby tak mily i mial cierpliwosc to zrobic z gory dziekuje       

http://www.wodboreborn.fora.pl/poradniki,5/przydatne-skrypty-do-elfbota,83.html

skrypty wkleja się do Hotkeys lub Shortkeys i uruchamiasz je poprzez wpisanie na default sekwencji która ustawiles, lub po wcisnieciu danego hotkeya

@Roboxd

Spell:

auto 1 listas 'Czar' |isattacking if [$hppc >= 30] { say 'Big Bang Attack' | wait 50 }

Healek:

auto 1 listas 'Healek' | if [$hppc < 45] { useoncreature ID self | wait 50 }

gdzie "ID" = ID RUNY / POTIONA

Zaznaczanie [Targeting Zakładka]

https://www38.zippyshare.com/v/VszkHQn0/file.html

Edytowano przez Derenea

Ok a co do reszty postu tam trzeba podopisywac sporo pomozesz z tym nie ma tego wiele na robienie magicznego na leczenie swiatlo i atak żebym mógł expic na nim i tyle

38 minut temu, Derenea napisał:

skrypty wkleja się do Hotkeys lub Shortkeys i uruchamiasz je poprzez wpisanie na default sekwencji która ustawiles, lub po wcisnieciu danego hotkeya

@Roboxd

Spell:

auto 1 listas 'Czar' |isattacking if [$hppc >= 30] { say 'Big Bang Attack' | wait 50 }

Healek:

auto 1 listas 'Healek' | if [$hppc < 45] { useoncreature ID self | wait 50 }

gdzie "ID" = ID RUNY / POTIONA

Zaznaczanie [Targeting Zakładka]

https://www38.zippyshare.com/v/VszkHQn0/file.html

Czyli mam już gotowe tylko w pierwszym wpisać po listas nazwę czaru A w leczeniu tylko id dodac

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...