Skocz do zawartości

Pytania dotyczące edycji serwera

Polecane posty

Witam,

Od jakiegoś czasu interesuje się zabawą z serwerem na plikach Terenzo i natrafiłem na kilka rzeczy, które chciałbym zmienić na swoim serwerze a nie bardzo wiem gdzie, bądź jak je zmienić/znaleźć. Poniżej zamieszczam listę zmian, które chciałbym nauczyć się wprowadzać i edytować. 

1. Drop z rybek/drop z łowienia, np. dodać jakieś przedmioty o danej szansę na wyłowienie/dane itemy o danej szansie na wypadnięcie z rybki,

2. Zmienienie bonusów, które daje nam:

a) poszczególny level konia,

b) przetop dodany do biżuterii,

c) dowodzenie,

3. Jak dodać/edytować swój dungeon na serwerze?

4. Jak dodać swoje pasywki, typu metinologia, bossologia

Pewnie by się jeszcze coś znalazło, ale też nie mam co wypisywać ściany tekstu na jeden raz. Chętnie porozmawiam również z osobą, która zna się na rzeczy i jest w stanie mnie co nieco nauczyć w tym kierunku. 

Pozdrawiam, Kamil.

Pani Kasia

1. w usr/home/mt2/share/locale/poland bodajże jest plik fish lub fishing i tam ustawiasz szanse na złowienie

2. baza or questy?

3. edytowanie questa na necie masz ich od hu....

4. nwm

Dnia 15.05.2019 o 16:06, Kamq napisał:

Witam,

Od jakiegoś czasu interesuje się zabawą z serwerem na plikach Terenzo i natrafiłem na kilka rzeczy, które chciałbym zmienić na swoim serwerze a nie bardzo wiem gdzie, bądź jak je zmienić/znaleźć. Poniżej zamieszczam listę zmian, które chciałbym nauczyć się wprowadzać i edytować. 

1. Drop z rybek/drop z łowienia, np. dodać jakieś przedmioty o danej szansę na wyłowienie/dane itemy o danej szansie na wypadnięcie z rybki,

2. Zmienienie bonusów, które daje nam:

a) poszczególny level konia,

b) przetop dodany do biżuterii,

c) dowodzenie,

3. Jak dodać/edytować swój dungeon na serwerze?

4. Jak dodać swoje pasywki, typu metinologia, bossologia

Pewnie by się jeszcze coś znalazło, ale też nie mam co wypisywać ściany tekstu na jeden raz. Chętnie porozmawiam również z osobą, która zna się na rzeczy i jest w stanie mnie co nieco nauczyć w tym kierunku. 

Pozdrawiam, Kamil.

Youtube.com >> Wyszukaj >> Paszka Metin2

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...