Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co zrobić żeby dało się grać w więcej niż 2 osoby?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam do serwera hamachi dołączył następny gracza ale jest problembo na serwie gdy grają 2 osoby to niemożna dołaczyćgdy jedna osoba wyjdzie to sie dopiero da jak to zrobić

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Co zrobić żeby dało się grać w więcej niż 2 osoby?
Opublikowano

Trzeba zwiększyć limit graczy na serwerze, dokładniej to w jego plikach.

W folderze głównym znajduje się plik "server.properties", trzeba go edytować i w linijce "max-players: 2" zamienić "2" na większą liczbę np. "3".

Po zapisaniu zmian wymagany jest restart serwera.

Opublikowano

Ciężko stwierdzić co tutaj jest przyczyną takiego błędu, jeśli nie jest to wina limitu graczy to może jakiegoś pluginu. Zamieść jakieś logi z serwera/konsoli, gdy 3 gracz próbuje wejść na serwer oraz listę pluginów.

Opublikowano

gdy ja gram i kolega to gdy próbuje dołączyć 3 osoba to na czacie pisze że dołaczył a po tem wyszedł. gdy ja nie fram i jest ktoś na serwie to druga osoba też niemoże dołączyć., mode wysłać screen z  pliku server.propertis

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...