Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Założenie swojego serwera - co i jak?


Evonik99

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka,
Planuje założyć własny serwet ts3 na jakimś vps.
Chce aby serwer posiadał 25-30 slotów.
Jakiego vps'a polecacie i czy instalacja jego będzie trudna.
Jak mogę kupić / zrobic na tym vps dodatkowo 1-2 boty muzyczne.

Lepsze będzie kupienie vps i zrobienie ts'a czy kupienie gotowego ts na jakimś hostingu.
z góry dzięki za pomoc :) 

  • Aive zmienił(a) tytuł na Założenie swojego serwera - co i jak?
Opublikowano

Cześć, 

Jeżeli chodzi o musicbota i serwer TS3 - najlepiej mieć dwa oddzielne serwery; oprócz TeamSpeaka, nic innego nie powinno obciążąć serwera. Instalacja serwera TS3 nie jest trudna; jeżeli chodzi o serwer, to mogę Ci nawet polecić Cloud za 4zł :P

Wiadomo, slotówka to dobra opcja, bo tam masz tylko panel i to na nim zarządzasz, ale ja preferuję VPSa, ponieważ:

> masz 100% kontroli nad serwerem,
> dostęp do ASQ (między innymi więcej botów)

Mogę Ci polecić VPSy w LVLUP.PRO, konfiguracja z 2GB powinna wystarczyć na płynne działanie serwera. ;) Do botów muzycznych możesz zakupić VPSa w Aruba Cloud za 4zł (nie wiem, czy jeszcze jest).

Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to napisz; postaram się na nie odpowiedzieć. 

Pozdrawiam
DasNiko

11.png

Pomogłem Ci?

Ty też możesz mi pomóc!

Daj Dzięki i też mi pomóż!

Nie pomagam na PW (ew. odpłatnie)

  • 2 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...