Skocz do zawartości

Kilka pytań do LobbyCompass

Polecane posty

Witam.

Mam mały problem odnośnie serwera do gry a dokładniej chodzi mi o plugin LobbyCompass.

Plugin skonfigurowałem tak aby wszystko wyglądało jak powinno lecz nie wiem dlaczego plugin nie przenosi mnie oraz graczy na inne serwery.

Dokładnie chciałem dopytać o jedną sprawę.

Tutaj jest część kodu z configu:

Survival:
    name: '&4&lSurvival+Cudoidy'
    lore:
    item: DIAMOND_PICKAXE
    cmd: /server Survival
    executedByPlayer: true
    position-in-inventory: 16

Po zapisaniu tych parametrów i odpaleniu na nowo lobby, po kliknięciu na kilof wyświetla się tylko komunikat:

Unknown Command. Type .....

Nie wiem co mogę jeszcze zrobić.

Liczę na waszą pomoc.

Dzięki wielkie.

Pani Kasia

Autor tematu Napisano (edytowany)

1 godzinę temu, sk8erace1 napisał:

Na jakiej wersji używasz pluginu? Dodatkowo spróbuj zamienić "Survival" na "survival" oraz sprawdź, czy nie zrobiłeś literówki.

Serwery stoją na wersji 1.12, co do literówki to sprawdziłem 3 razy i nawet zmieniałem ale nadal nic. Jak wejdzie się na serwer i wpisze /server Survival to z automatu przenosi a przy użyciu tego pluginu nic się nie dzieje.

Domyślam się że tu jest problem z tą linią:

cmd: /server Survival

Ale nie wiem w czym jest problem bo będąc zalogowanym na serwerze komenda /server Survival wpisana na chacie przez gracza przenosi normalnie na serwer Survival.

Natomiast używając pluginu to albo mam komunikat o błędnej komendzie albo nic się nie pojawia.

Edytowano przez Mironiczek

Pani Kasia

Sproboj zmienic  na false, wtedy przerzuci przez konsole ;v

12 minut temu, Paderur napisał:

Sproboj zmienic  na false, wtedy przerzuci przez konsole ;v

Nic nie zmienia nie wiem dlaczego w ogóle nie wykonuje tej komendy. Jak wpiszę ją na serwerze albo bezpośrednio w konsoli np /send Nick Survival to przeżuci.

Inne komendy typu spawn działają bez zarzutu ale ta jedna w ogóle.

Pani Kasia

Dzięki wszystkim  za pomoc ale zmieniłem plugin na ServerSelectorX, problem był w tym że w moim pluginie brakowało kilku komend i serwer na którym był wgrany nie znał komend z BunggeCorda. Ale jeżeli mogę jeszcze o coś zapytać to czy można ustawiać na item: ID przedmiotu ?? Bo chciałem użyć barwnika albo kolorowego szkła jako tła na innych slotach ale ten problem że jak wpisuję w linijce item: np 160:11 lub 160/11 lub 160..... to mi plugin przestaje działać. Dzięki za pomoc.

23 godziny temu, Mironiczek napisał:

Dzięki wszystkim  za pomoc ale zmieniłem plugin na ServerSelectorX, problem był w tym że w moim pluginie brakowało kilku komend i serwer na którym był wgrany nie znał komend z BunggeCorda. Ale jeżeli mogę jeszcze o coś zapytać to czy można ustawiać na item: ID przedmiotu ?? Bo chciałem użyć barwnika albo kolorowego szkła jako tła na innych slotach ale ten problem że jak wpisuję w linijce item: np 160:11 lub 160/11 lub 160..... to mi plugin przestaje działać. Dzięki za pomoc.

Od pewnej wersji (nie pamiętam której) trzeba wpisywać id słownie.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...