Skocz do zawartości
  • 0

Brak reakcji Internet Recovery - Mac

Pytanie

Siemka mam mały problem ponieważ mam starego macbooka do różnych testów lecz mam problem z instalacją mac os na nowym dysku (poprzedni dysk którym był hdd ma problemy z sektorami i na dodatek słuchać jak głowica uderza o talerz). Ogólnie włączając internet recovery powinno się użyć command - option - r lecz po wciśnięciu owych przycisków jest brak reakcji, próbowałem również bootować pendrive z programu TransMac z np. MacOs 10 sierra, lecz po normalnym botowaniu pendrive wyskakuje TYLKO zepsuty dysk.

2 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0
1 godzinę temu, Shizzer24 napisał:

Siemka mam mały problem ponieważ mam starego macbooka do różnych testów lecz mam problem z instalacją mac os na nowym dysku (poprzedni dysk którym był hdd ma problemy z sektorami i na dodatek słuchać jak głowica uderza o talerz). Ogólnie włączając internet recovery powinno się użyć command - option - r lecz po wciśnięciu owych przycisków jest brak reakcji, próbowałem również bootować pendrive z programu TransMac z np. MacOs 10 sierra, lecz po normalnym botowaniu pendrive wyskakuje TYLKO zepsuty dysk.

Jak stary jest to macbook? Internet recovery smiga w makach wyprodukowanych w 2010 i latach pozniejszych

Pani Kasia

• 0
Dnia 28.04.2019 o 02:10, artur9010 napisał:

Jak stary jest to macbook? Internet recovery smiga w makach wyprodukowanych w 2010 i latach pozniejszych

Tak właśnie się doinformowałem co do internet recovery - macbook 2007

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...