Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Potrzebuje skryptu na automatyczne komendy


Mirtuz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, potrzebuje skryptu, który raczej nie jest bardzo skomplikowany, a że się nie znam to nic nie zrobię...

O co chodzi, co i jak?

Chodzi o to, że jeśli gracz będzie miał daną permisję np. xyz.test to automatycznie będzie wpisywana dana komenda np rg flag addowner %player%.

Można tak? Jesli nie to jak to zrobić (chodzi o dodanie danego gracza, który ma pewną permisję do regionu z WG. 

Opublikowano
command /dodaj [<text>]:	
	trigger:	
		if player has permission "test.xyz":	
  			execute console command "/(tutaj wpisz komende wykonwyaną przez konsolę, dodaj %arg-1%"
  		else:	
  			send "Nie masz uprawnien"

 

Opublikowano

Chciałbym zrobić coś podobnego tylko bez wpisywania czyli ktoś wchodzi na serwer i automatycznie się to robi. A i nawet jak już się nie da inaczej to dzięki + czy da się zrobić, żeby np do tej flagi dodać gracza, który wpisuje tą komendę?

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Potrzebuje skryptu na automatyczne komendy
Opublikowano
on join:
	if player has permission "xyz.test":
		execute console command "rg flag jakasnazwa addowner %player%"

 

1 godzinę temu, Mirtuz napisał:

Chciałbym zrobić coś podobnego tylko bez wpisywania czyli ktoś wchodzi na serwer i automatycznie się to robi. A i nawet jak już się nie da inaczej to dzięki + czy da się zrobić, żeby np do tej flagi dodać gracza, który wpisuje tą komendę?

Tak da się to zrobić 

command /dolaczdoflagi:	
	trigger:	
		if player has permission "xyz.test":	
  			execute console command "rg flag jakasnazwa addowner %player%"
		else:
			send "Nie masz permisji zeby dolaczyc do tej flagi"

 

Opublikowano

Chodziło mi o automatyczne robienie tego zaraz po wejściu na serwer, ale mimo to dziękuję. Z waszą pomocą zrobiłem coś takiego:

 

on join:
    if player has permission "tuwpiszpermisje":
        execute console command "rg addmember tuwpisznazwecuboida -w tuwpisznazweswiata %player%"

 

Dlaczego taka komenda, a nie jak normalnie /region addmember (nazwa_cuboida) (nick)

Ponieważ jeśli chcemy wykonać to z poziomu konsoli potrzebujemy wpisać na jakim świecie znajduje się ten cuboid, ale to tak na przyszłość :)

Dziękuję za pomoc :)

Do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...