Skocz do zawartości

Problem ze sterowaniem - Rocket League

Polecane posty

Mam problem ze sterowaniem w grze , posiadam pad xbox360. W grze od około roku była w zakładce sterowanie na samym dole opcja użyj kontrolera steam (beta). U mnie zawsze była wyłączona i wszystko śmigało. Od 2 tygodni jeśli ta opcja jest wyłączona , pad nie odpowiada tylko w tej grze. Po wybraniu opcji użyj kontrolera steam (beta) na xbox360 wszystko niby działa  , tylko że z dziwnymi opóźnieniami i przyciski nie zawsze klikają się tak jak powinny. Sprawdzałem na innych padach od xbox360 aby mieć pewność że to nie mój padzior się sypie. Konfigurowałem w opcjach steam kontroler , w grze sprawdzając każdą opcje i dostosowując ją do tego co było przedtem lecz bez skutecznie. Na necie również stosowałem się do innych poradników , których swoją drogą za wiele nie ma i również lipa. Na yt podglądałem jak inni mają dalej wyłączoną tą opcję użyj kontrolera steam (beta) i grają tak jak ja kiedyś. Nie mam już pomysłów co dalej robić. Jakieś sugestie ? (dodam że odinstalowywałem stery od pada i instalowałem je na nowo , również tak samo postąpiłem z grą , sprawdzając spójność plików itd).

Pani Kasia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...