Skocz do zawartości

Jaki Tryb

22 użytkowników zagłosowało

1. 1. Jaki Tryb

• Skyblock
      4
    • FreeBuild
      3
    • Zwykły Survival (Propozycje Poniżej)
      5
    • Survival+Gildie
      4
    • Hardcore
      4
    • PvP
      2
  2. 2. Jaka Wersja Serwera

• Nowsza
      16
    • Starsza
      6

Polecane posty

Pani Kasia

Wszystko zależy od tego na co kładziesz nacisk przy tworzeniu serwera. Proponuję Ci stworzyć serwer hardcore, ponieważ takiego na scenie polskiej społeczności minecraft trzeba szukać ze świecą. Oczywiście chodzi mi o oryginalny i dobrze przygotowamy serwer.

13 godzin temu, sk8erace1 napisał:

Wszystko zależy od tego na co kładziesz nacisk przy tworzeniu serwera. Proponuję Ci stworzyć serwer hardcore, ponieważ takiego na scenie polskiej społeczności minecraft trzeba szukać ze świecą. Oczywiście chodzi mi o oryginalny i dobrze przygotowamy serwer.

Typowy Hardcore z Banami za śmierć tak  ? :D jak skkf ? 

Pani Kasia

Powrót do starych czasów skkf będzie dobrym pomysłem ale wątpie że ci wyjdzie;p

10/20/100/150/200/300/400/500/600/700

Kolega z góry świetnie to ujął, jednak pamiętaj aby nie przegiąć, bo co to za klasyczny hc z milionem dupereli? Najlepszy by był taki remake skkfa, tylko taki na miare 2019 :D

Pani Kasia

Ostatnio znalazłem fajny plugin:

https://www.spigotmc.org/resources/elite-challenges-daily-mission-system-open-source.58886/

Pomyśl nad jego wprowadzeniem.

Planujemy żeby serwer który powstanie będzie na poziomie nie umożliwiającym posiadania wszystkich itemów tzn bycie "pro graczem" w ciągu 1 dnia :) 

Pani Kasia

Nie myślałeś czasem o serwerze pokroju MineZ? Myślę, że mógłby być to dobry dla Ciebie pomysł ale oczywiście dużo pracy by było przy takim serwerze i tworzenie takiego serwera zajęłoby mnóstwo czasu. Walka o przetrwanie w świecie zdominowanym przez epidemię w której ludzie przemieniają się w żywe trupy tj. zombie. Otwarty świat, w którym musisz przetrwać sam lub z sojusznikami, zombie czają się na każdym kroku. Dawno nie grałem na dobrym serwerze pokroju MineZ, w Polsce chyba takich nie ma bądź są słabo rozwinięte - jeśli się mylę proszę o poprawienie. Serwer oczywiście inspirowany słynnym na całym świecie "The Walking Dead". Taki serwer to duża frajda i na pewno przy nie wielkiej reklamacji mógłbyś nieźle się na robić. Walka z innymi graczami i zombie, gdzie przy okazji liczy się przede wszystkim zbieranie jedzenia i odpowiedniego ekwipunku. Oczywiście można by było dodać jakiś system rozwoju postaci czy wybranie klas, wszystko w geście Zarządcy.

Dnia 19.04.2019 o 23:43, xShezo napisał:

Nie myślałeś czasem o serwerze pokroju MineZ? Myślę, że mógłby być to dobry dla Ciebie pomysł ale oczywiście dużo pracy by było przy takim serwerze i tworzenie takiego serwera zajęłoby mnóstwo czasu. Walka o przetrwanie w świecie zdominowanym przez epidemię w której ludzie przemieniają się w żywe trupy tj. zombie. Otwarty świat, w którym musisz przetrwać sam lub z sojusznikami, zombie czają się na każdym kroku. Dawno nie grałem na dobrym serwerze pokroju MineZ, w Polsce chyba takich nie ma bądź są słabo rozwinięte - jeśli się mylę proszę o poprawienie. Serwer oczywiście inspirowany słynnym na całym świecie "The Walking Dead". Taki serwer to duża frajda i na pewno przy nie wielkiej reklamacji mógłbyś nieźle się na robić. Walka z innymi graczami i zombie, gdzie przy okazji liczy się przede wszystkim zbieranie jedzenia i odpowiedniego ekwipunku. Oczywiście można by było dodać jakiś system rozwoju postaci czy wybranie klas, wszystko w geście Zarządcy.

Wiesz aż tak zaawansowany w tworzeniu pluginów nie jestem czekam jaki będzie wynik ankiety.Typujemy serwer hardcore pokroju sk*f.net bądz survival :) 

1 minutę temu, MinecraftMasaj napisał:

Wiesz aż tak zaawansowany w tworzeniu pluginów nie jestem czekam jaki będzie wynik ankiety.Typujemy serwer hardcore pokroju sk*f.net bądz survival :) 

Jak tak sądzisz to pewnie prawda haha. No cóż powodzenia w takim razie :1_grinning:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...