Skocz do zawartości

Polecane posty

Dzisiaj po 22 Craftserve padł, i mój serwer i strona. Nie ma opcji kontaktu z nimi, na fb nie byli aktywni od ponad pół roku i zapewne próżno oczekiwać tam odpowiedzi, żadnych informacji nt próby naprawy problemów nie ma. Ktoś ma jakieś informacje czy to chwilowa awaria, czy jednak RIP i 12zł poszło do kosza? (I save)

Pani Kasia

@Krzysiek009

Zauważyłem to już z tydzień temu jak miałem współprace z osobą która ma serwer na craftserve, moim zdaniem to nie jest awaria. Skoro jak piszesz nie ma ich pół roku na fb to może coś oznaczać, może oznaczać że "hosting" upada. Ja żałować nie będę bo nawet bym nie chciał być z nimi związany a 12 złoty to nie jest tragedia więc nie martw się ;)

SMW0zFq.png

12zł to nie tragedia, ale świat już tak... A to że nie ma ich pół roku na fb to nic dziwnego, jak tak patrzę to rzadko cokolwiek tam wstawiają.
To dziwne że hosting upada bo jest dość popularny... Ale jak to mówią nadzieja umiera ostatnia, czekamy do wtorku :)

Pani Kasia

Dlatego #zagranicznehostingilepsze xD

A tak na serio to napisz do nich, a jesli nie odpiszą to 12zł w plecy. Chyba, że naprawią :P

Co do świata to tez do nich napisz, ale chyba nie odpiszą jak  to polskie hostingi lubią robić.

Edytowano przez dada513

Pani Kasia

To napewno była jakaś chwilowa awaria. A najlepszą metodą kontaktu z nimi nie jest żaden facebook tylko wystarczy napisać ticket z poziomu panelu lub napisać do nich na discordzie gdzie często są informacje na temat przerw w działaniu serwerów.

Kiedyś też miałem serwer na tym hoście i miałem takie problemy ;C wiec polecam zmienić xD 

image.png ;D Dobijemy 1000?

Jak wstawić taki licznik: Tutorial

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...