Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Age of empire 1/2 - płyta jest ale napędu brak


Ślizgacz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć 

Posiadam oryginalną grę z kolekcji klasyki Age of empires anthology 

Chciałem sobie w nią pograć ale problem stanowi brak stacji dysków cd w nowym kompie 

Na płytce są patche ale tylko spolszczające grę 

Więc utworzyłem sobie kopie płyty format iso ale po zainstalowaniu gra "pyta" o oryginał płyty 

Macie może sposób na obejście tego problemu ?? 

Szukałem patch no dvd i crack ale nie chcą uruchomić gry 

Windows 10 

  • Aive zmienił(a) tytuł na Age of empire 1/2 - płyta jest ale napędu brak
Opublikowano

Najlepiej byłoby kupić czytnik, chociażby zewnętrzny. Niby są pewne osoby które wielbią postęp technologi i uważają stacje dysków za bluźnierstwo i średniowiecze, to jednak jest to rzecz dalej przydatna. 

Wydaje mi się że samo "włożenie" .iso powinno zadziałać, jeśli nie to crack (piractwa nie popieramy, ale jednak posiadasz oryginalną kopie). Niby już próbowałeś, ale jednak gdzieś musi być jakiś działający. 

Tylko teraz jedno pytanie - jak zrobiłeś .iso skoro nie masz stacji dysków?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...