Skocz do zawartości

Praca jako hobby

Polecane posty

Witajcie :D Czy pracujecie czy się uczycie ? Ale to nie ważne bo chciałbym dać wam taką radę ! Róbcie to co lubicie ! I z tego będzie kasa dla wytrwałych :D Ja od dziecka bawiłem się   bańkami mydlanymi i teraz jeżdżę po świecie i robię show z bańkami mydlanymi :D A kasa się zgadza :D Niby tylko zwykłe bańki a tu proszę :D 

Pani Kasia

Uczę się dalej, choć już rozwijam swoją pasje od 10 lat w sporcie i jestem ciekaw co z tego wyniknie.

Konkretnie to trenuję Piłkę ręczną, właśnie zakończyliśmy kateg. Juniora i przeszedłem jako Senior już za realne pieniądze.

Wystarczy chcieć by połączyć naukę z pracą i jeszcze dobrze zarobić.

Sam studiuję i z pracy pokrywam sobie opłaty ok 13 tys funtów rocznie, spokojnie zostaje mi jeszcze połowa tego na życie.  Prace mam akurat taka która pokrywa się z moim hobby i kierunkiem studiów. 

Edytowano przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Pani Kasia

Dnia 5.04.2019 o 09:11, tomol9548 napisał:

Witajcie :D Czy pracujecie czy się uczycie ? Ale to nie ważne bo chciałbym dać wam taką radę ! Róbcie to co lubicie ! I z tego będzie kasa dla wytrwałych :D Ja od dziecka bawiłem się   bańkami mydlanymi i teraz jeżdżę po świecie i robię show z bańkami mydlanymi :D A kasa się zgadza :D Niby tylko zwykłe bańki a tu proszę :D 

Przekaz niby dobry, ale zabrzmiales troche jak coach

Ja mam prace na magazynie, ale jestem zadowolona, bo logistyka to totalnie moja bajka ;P

A co do przekazu to rzeczywiscie zabrzmiales troche jak coach :D Swoją drogą bańki mydlane to super sprawa, moje dziecko je totalnie uwielbia :D

Hahah To prawda może trochę tak zabrzmiałem a to dlatego,że co raz częściej spotykam ludzi,którzy robią coś czego nienawidzą i to trochę mi siadło na serce i myślę "Boże jakie oni muszą mieć przesr*ane życie... "  Nawet i dorośli je uwielbiają tak jak ja :D Ten duży dzieciak :D

Pani Kasia

Najlepiej jest pracować w zawodzie, który daje nam satysfakcję jednak nie każdy ma taką możliwośc. Sam nie mogę napisać, że lubię swoją pracę. Lubię z jednej strony, z drugiej strony często mnie wkurza tak więc na pewno nie jest to moje hobby.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...