Skocz do zawartości

Serwer czysty survival - opinie graczy

Polecane posty

Siema. Mam serwer i chcę mieć na nim wiele trybów, rozważam dodanie czystego surivalu.

Gracze by mieli jakiś blok, który można scraftować i kiedy go postawią to mają mini „działkę”. PvP by było włączone.

Napiszcie w komentarzach co o tym sądzicie i co mógłbym dodać.

Więcej o moim projekcie: 

Edytowano przez dada513

Czysty survival odpada tak jak wyżej 

A co jak byś poszedł tryb który symulowałby dungeony ?? 

tzn. dostajesz kijek wchodzisz na mini arenę zabijasz moby które tam się spawnują dostajesz exp-a (aby móć spawnować bossa areny) i ulepszasz ten kijek (zabijając boss-a na tej arenie) i przechodzisz na kolejną arenę 

3 godziny temu, Ślizgacz napisał:

Czysty survival odpada tak jak wyżej 

A co jak byś poszedł tryb który symulowałby dungeony ?? 

tzn. dostajesz kijek wchodzisz na mini arenę zabijasz moby które tam się spawnują dostajesz exp-a (aby móć spawnować bossa areny) i ulepszasz ten kijek (zabijając boss-a na tej arenie) i przechodzisz na kolejną arenę 

w sumie spoko

• Biter. zmienił tytuł tematu Serwer czysty survival - opinie graczy
Dnia 4.04.2019 o 20:48, sk8erace1 napisał:

Pomysł na pewno oryginalny lecz musisz wiedzieć, że zainteresowanie takim trybem jest małe. Na takich serwerach grają raczej dojrzali gracze oraz starzy wyjadacze, których jest teraz mało.

Eee, to nie jest oryginalny pomysł. Jak to przeczytałem, to prawie spadłem z fotela, ale dobra. To tzw. survival + działki (nie chodzi o freebuild).

@topic Czysty survival - naprawdę czysty + pluginy do zarządzania - :17_heart_eyes: - inaczej mówiąc, cudo by powstało. Czyli to, czego już nie ma. Prosty, zwykły minecraft dla prawdziwych graczy. A mówiąc o prawdziwych graczach, mam na myśli tych, o których napisał @sk8erace1 o wyjadaczach. A myśląc o wyjadaczach, myślę, że nie będziesz miał graczy, gdyż tak, jak napisał @sk8erace1, takowych jest bardzo mało.

Istnieją brodaci (ci z brodami [nie reklamuję]), więc i tak nie masz szans na postawienie survivalu lub survival + działki.

Edytowano przez Ekrahb

Czysty survival nie przejdzie. Musisz wymyśleć coś innowacyjnego co sie spodoba graczom. Najlepiej jakiś nowy tryb. Zawsze możesz podwalić pomysł z zagranicy i go "spolszczyć".

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...