Skocz do zawartości

[Champ] Tank do JG

Polecane posty

Witam.

Brakuje mi w setupie junglowym tanka. Mam 'milion' postaci do jungli, a nie mam niczego bardziej tankownego. Co polecicie aktualnie w 9.7?

Rammus chyba usless aktualnie?

Edytowano przez Krzyn

Sejuani, akutalnie przedmiot to jungli ŻAR dostał buffy, wiec latwo sie czysci campy

Ma dużo cc, łatwa konrtola kraba

Uzupełnia drużyne, ma dobre ganki, jest inicjatorem

Pozatym w early wcale nie jest słaby, na jakiegos mastera/kayna łatwo ogrywalem 1vs1

• xOstateczny zmienił tytuł tematu [Champ] Tank do JG

Szczerze j4 jest dobry ale bardziej polecam go pod ad sejuani jest świetna ale Zac jest najlepszy. Dlaczego ? Ponieważ ganki za poza wizją, świetna inicjacja, szybki clear oraz wytrzymały ! Graj zackiem ! Powaga ja nim wbiłem Mastera :D ale teraz na adc gram :D 

imo. Rammus jest viable. Jeżeli nie czujesz się pewny championami ze skill-shotami to rammus jest na pewno zdecydowanie silniejszy. Jedyna sytuacja w której myślę że Rammus byłby słaby to przeciwny team pełny AP.

Diss_Stream.png

Rammus zawsze na propsie. Zac aktualnie jest imho jednym z najlepszych. Warto jeszcze rozważyć w sumie Nasusa jako semi-tank z ghostem, bo po zmianach naprawdę daje radę na jngl, można spokojnie stackować + pod full tank też można ładnie złożyć na "upartego".

• Aive locked this temat
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...