Skocz do zawartości

Opłaca się stworzyć serwer?

Polecane posty

Siema wszystkim, powróciłem do Minecrafta po kilku latach. Nie jestem kompletnie obeznany w dzisiejszej społeczności tej gry. Chciałbym wystartować ze swoim serwerem - do czego zmierzam? Nurtuje mnie pytanie czy w dniu dzisiejszym będzie to opłacalne (nie chodzi mi tutaj o zarobek) - czy będzie to tylko strata pieniędzy wydanych na hosting. Drugie pytanie - jakie tryby są dziś najpopularniejsze, z góry dzięki za kazdą odpowiedź.

Pani Kasia

Oczywiście wszystko zależy od trybu i od zainteresowania, moim zdaniem z tym momencie zainteresowanie skupia się niestety na gów*.ench.pl czyli easyhc 1.8 co moim zdaniem i zapewne nie tylko moim jest totalnym kretynizmem, ponieważ mamy już 2019 a 1.8 wyszło w 2014 ale dobra niektórzy nie zrozumieją ;/

Największe zainteresowanie (moim zdaniem) to tak jak już wspomniałem easyhc 1.8 ale na Twoim miejscu spróbowałbym inaczej, otóż spróbowałbym trybu którego nie ma na polskiej scenie serwerów, czyli hardcore (oczywiście dobrze zrobiony hardcore).

Co do hostingu to polecam lvlup.pro albo ovh.

Edytowano przez AlexsanderARG

SMW0zFq.png

Survival w 2019 ma szansę się przyjąć? Celowałbym w najnowsze wersję

Pani Kasia

5 godzin temu, codedd napisał:

Survival w 2019 ma szansę się przyjąć? Celowałbym w najnowsze wersję

Takich serwerów jest mnóstwo, lecz jest możliwość wybicia się, tylko serwer musi być dobrze przygotowany. Pooglądaj sobie prezentacje dobrych serwerów może znajdziesz tam inspiracje.

19 godzin temu, sk8erace1 napisał:

Takich serwerów jest mnóstwo, lecz jest możliwość wybicia się, tylko serwer musi być dobrze przygotowany. Pooglądaj sobie prezentacje dobrych serwerów może znajdziesz tam inspiracje.

A może celować w zagraniczną scenę? Czy jednak lepiej pozostać przy polskiej, bo nie wiem. Co do zwiastunów to nie moge znaleźć żadnego - może źle szukam.

1 godzinę temu, codedd napisał:

A może celować w zagraniczną scenę? Czy jednak lepiej pozostać przy polskiej, bo nie wiem. Co do zwiastunów to nie moge znaleźć żadnego - może źle szukam.

Tak, jeśli umiesz angielski to śmiało celuj w zagraniczną scenę.

Sam bym stworzył serwer po angielsku, ale niestety kiedyś inaczej myślałem.

Pani Kasia

1 godzinę temu, dada513 napisał:

Tak, jeśli umiesz angielski to śmiało celuj w zagraniczną scenę.

Sam bym stworzył serwer po angielsku, ale niestety kiedyś inaczej myślałem.

wiem, że na forum jest od groma wątków na ten temat, ale nie koniecznie aktualne. Jaki hosting mógłbyś mi polecić? Enderchest, minehost odpadają - na enderchest'cie miałem wiecznie lagi, minehost - dno... bardzo często hosting nie działa, tzn. nie ma połączenia z ich serwerami i nie da rady włączyć, grać na serwerze.

1 godzinę temu, codedd napisał:

wiem, że na forum jest od groma wątków na ten temat, ale nie koniecznie aktualne. Jaki hosting mógłbyś mi polecić? Enderchest, minehost odpadają - na enderchest'cie miałem wiecznie lagi, minehost - dno... bardzo często hosting nie działa, tzn. nie ma połączenia z ich serwerami i nie da rady włączyć, grać na serwerze.

Server.pro, trochę drogo, ale świetna jakość.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...