-
👋 Witaj na MPCForum!
Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎
- ✅ Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
- ✅ Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
- ✅ System prywatnych wiadomości
- ✅ Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
- ✅ Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy
👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!
Zarejestruj się teraz
- 0

Pytanie
Syliez449
Syliez449
Witam, posiadam płytę główną MSI B85-G43, oryginalnego windowsa 7 home premium. Miałem problem z system, dlatego zrobiłem format, wszystko pięknie działało, sterowniki się zainstalowały no i komunikat oczywiście, że komputer trzeba uruchomić ponownie, jak trzeba to trzeba, zrobiłem to i klawiatura i myszka przestała działać, ogółem porty USB wszystkie jakby umarły po instalacji sterowników. Jedynie klawiatura i myszka działa w BIOSIE, pomyślałem, że USB jest po prostu wyłączone w ustawieniach w biosie, ale nie, wszystko jest włączone, ma działać itd, ale mimo tego nie działa, patrzyłem na podgląd sprzętu i według tego każdy port USB był pusty, nigdzie nie wykrywa myszki i klawiatury i z przodu i z tyłu pomimo tego, że akurat wtedy działa (ponieważ jak wcześniej pisałem w biosie klawiatura i myszka działa). Próbowałem wejść trybem awaryjnym, też się nie da, na początku nie mam takiej opcji tylko "del" zeby wejsc do biosu F8 nie działa, żeby wejść w tryb awaryjny. Pomyślałem, że to coś z płytą, dlatego spróbowałem podpiąć mój dysk do PC brata, żeby tam ew. pozmieniać coś w panelu sterowania, ale u niego jest taka sama sytuacja, a nawet gorzej, bo u mnie przed instalowaniem sterowników działała klawiatura i myszka a u niego nawet bez sterowników (płyty mamy inne).
0 odpowiedzi na to pytanie
Rekomendowane odpowiedzi
Zarchiwizowany
Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.