Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem(Y)] "Gaśnięcie" Serwera; Rejestracja Na Hostingu


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, to już mój drugi dziś temat z prośbą o pomoc

Wtedy jej nie otrzymałem, mam nadzieję że tym razem będzie inaczej ^^

Na samym początku: Chodzi o serwer NoHamachi. A zatem Go!

 

1) Cała maszyna działa dobrze, uruchamia się Ok. Na początku wszystkie ustawione porty działają sprawnie

Po 5 minutach jednak dzieje się coś dziwnego - porty "blokują" się - i połączyć się nie da

Dziwne, co nie :huh: ?

2) Odblokowuję port 3306, wrzucam skrypt rejestracji (akurat w moim przypadku CMS od Deco016) i skierowuję go na Zewnętrzny adres IP

Powinno działać, ale nie działa. O co biega ?

 

Z góry dziękuję i Pzdr. !

Opublikowano

1) mialem to samo, aczkolwiek nic praktycznego mi sie nie udalo zrobic. Skrypt który odnawiał połączenie co 2-3 minuty mi pomógł. Chodzi konkretnie o /etc/rc.d/netif restart.

Jak Ci padnie polaczenie, zrestartuj je komenda /etc/rc.d/netif restart i spróbuj czy działa, a potem będziesz się martwił.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...