Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft - Jaki hosting pod dużą paczkę modów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Mamy w planach ze znajomymi wrócić do minecrafta, postawić sobie prywatny serwer na ciekawej paczce modów.
Jeżeli chodzi o paczkę, chcieliśmy jak najbardziej zróżnicowaną aby każdy z nas znalazł coś dla siebie do roboty. Znaleźliśmy paczkę "HuśBox" która dodatkowo jest przystosowana do postawienia na serwer.

 

Teraz rodzi się pytanie, jaki dobry hosting pod taką paczkę modów i około ~6-7 graczy na serwer aby nie było żadnych problemów i w razie czego szybki kontakt z supportem ?


 

x


Opublikowano
Przed chwilą, dada513 napisał:

Jeśli masz dość budżetu i znasz angielski polecam server.pro. 

 

Dzięki.

Jaki pakiet polecasz pod dużą paczkę modów ? Tak aby była pewność że nic podczas gry nam się nie wywali.
I jak kontakt z supportem, odpowiadają szybko ?

x


Opublikowano

Odpowiadają po 10m-1h i naprawiają a nie mówią ci jak naprawić, pakiet polecam albo premium ten najlepszy (z premium) albo pierwszy z pro

 

edit: oczywiście mówią ci co naprawili ale to robią za ciebie (oczywiście jeśli chcesz)

Opublikowano

Paczka PRO "medium" która ma 4 gb ramu poradzi sobie z paczką która ma prawie 200 modów ? coś mi się wierzyć nie chce..

x


Opublikowano
4 minuty temu, dada513 napisał:

200 modow to co innego. W takim razie można kupić np: VPSa z ovh

 

Taki Hosting raczej już nie zapewni pomocy w zainstalowaniu paczki ? Heh, nie sądziliśmy że będzie taki problem z doborem hostingu.
Innych fajnych paczek nie mogliśmy zbytnio znaleźć, ta ma aż 200 i jest fajnie zróżnicowana. Ale znowu znaleźć hosting nie za 200zł to problem :/

x


Opublikowano

Jest gdzieś w necie o tym husboxie ile potrzebuje ramu? Można z serwer pro pakiet najlepszy z pro (8gb ram) jeśli starczy, a jeśli nie to raczej takiego hostingu albo nie znajdziesz albo znajdziesz jakiś dość słaby bo poprostu im się więcej ramu nie opłaca. Zobacz pebblehost.com wydaje się dość dobry do tego. Pebblehost niestety ma dużo ramu ale słaby procesor.

Opublikowano
20 minut temu, dada513 napisał:

Jest gdzieś w necie o tym husboxie ile potrzebuje ramu? Można z serwer pro pakiet najlepszy z pro (8gb ram) jeśli starczy, a jeśli nie to raczej takiego hostingu albo nie znajdziesz albo znajdziesz jakiś dość słaby bo poprostu im się więcej ramu nie opłaca. Zobacz pebblehost.com wydaje się dość dobry do tego. Pebblehost niestety ma dużo ramu ale słaby procesor.

 

Na stornie jest tylko dokładna lista modów która się tam znajduje.
Chyba spróbuje się skontaktować z twórcą paczki, może coś więcej powie :)
 

x


Opublikowano
18 godzin temu, AlexsanderARG napisał:

Najlepiej to ovh ale również polecam lvlup.pro

Niestety, ale tam nie znajdzie supportu dot. Minecrafta.

Opublikowano

@dada513

 

Support mc? Po co to komu, żyjemy w XXI wieku, są fora wszelkiego rodzaju, gruby Facebookowe, Google, te wszystkie błędy co mogą wystąpić w 99,99% przypadkach zdarzyły się komuś innego i/lub zostały opisane z rozwiązaniem. Jeżeli nie można znaleźć rozwiązania w Google zawsze można napisać tutaj to ktoś pomoże lub na innych forach.

 

 

#edit

 

A tak btw to na lvlup.pro jest support minecrafta

Opublikowano
31 minut temu, AlexsanderARG napisał:

@dada513

 

Support mc? Po co to komu, żyjemy w XXI wieku, są fora wszelkiego rodzaju, gruby Facebookowe, Google, te wszystkie błędy co mogą wystąpić w 99,99% przypadkach zdarzyły się komuś innego i/lub zostały opisane z rozwiązaniem. Jeżeli nie można znaleźć rozwiązania w Google zawsze można napisać tutaj to ktoś pomoże lub na innych forach.

 

 

#edit

 

A tak btw to na lvlup.pro jest support minecrafta

@PanHarnaś prosił o hosting z supportem. Support jednak się bardziej zna niż ludzie z forum. Support odpowie szybciej. A z tym lvlup to dzięki za info.

Opublikowano

Szczerze polecam ci pukawke jeżeli chcesz tanio i stabilnie, w połączeniu z paperspigotem 1.13.2 i update'ować go jak wyjdą aktualizacje a wychodzą często 

 

zalety: 

odporność na crashery, poprawianie błędów i bugów na bierząco, częste aktualizacje

 

wady: 

niektóre pluginy są niekompatybilne lub są płatne na 1.13.2

Licznik Postów: 20|40|60|80|100|150|200|250|300|350|400|450|500+

Opublikowano
32 minuty temu, ChceBycNoobem100 napisał:

polecam ci : pukawke/maxcrafta

ATERNOS XD

 

 

 

Dnia 24.03.2019 o 13:38, HaszKu napisał:

Szczerze polecam ci pukawke jeżeli chcesz tanio i stabilnie, w połączeniu z paperspigotem 1.13.2 i update'ować go jak wyjdą aktualizacje a wychodzą często 

 

zalety: 

odporność na crashery, poprawianie błędów i bugów na bierząco, częste aktualizacje

 

wady: 

niektóre pluginy są niekompatybilne lub są płatne na 1.13.2

Hosting zrobiony na „tanio” nie utrzyma takiej paczki modów. 

 

Niby pamięć ram „bez limitu”, ale uwierzcie mi: pamięć ram zawsze ma limit.

 

Co do procesora, bo też się liczy nie znalazłem na stronie maxcraft’a informacji dotyczących procesora, wiec najprawdopodobniej jest słaby.

 

Pomoc techniczna przez telefon. No niewiem, przynajmniej moim zdaniem lepiej przez wiadomość niż odrazu z kimś rozmawiać.

 

Co do dynmapy: plugin z neta, łatwo go wgrać.

 

Oczywiscie mówię o ofercie „bez limitu minecraft” bo wydaje mi się najoplacajniejsza.6720B8AE-AB3E-4AD4-82CB-D2E6CECCEFFE.png

BDE3E854-3336-4E5A-A8B7-CC01E3B426EF.png

86AAE757-C013-4369-8112-FDF3D75D93A5.png

Dnia 24.03.2019 o 13:38, HaszKu napisał:

Szczerze polecam ci pukawke jeżeli chcesz tanio i stabilnie, w połączeniu z paperspigotem 1.13.2 i update'ować go jak wyjdą aktualizacje a wychodzą często 

 

zalety: 

odporność na crashery, poprawianie błędów i bugów na bierząco, częste aktualizacje

 

wady: 

niektóre pluginy są niekompatybilne lub są płatne na 1.13.2

I nie zapomnij, ze to serwer dla kolegów na modach i nie publiczny, więc antyceash itp to żaden argument.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...