Skocz do zawartości
  • 0

Problem z przeinstalowaniem systemu

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 161 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Pytanie

Wstęp WAŻNE: Napisałem na forum lenovo jednakże nie dało to skutku nikt nie odpowiedział ;-; to do rzeczy, po co podaje nazwe laptopa i model? ponieważ lenovo stworzyło coś w stylu swojej wersji biosu  a standardowy bios mocno okroili i na moje oko wprowadzili jakieś zabezpieczenia żeby ciężko było przeinstalować system, a wiec do rzeczy 

Moim laptopem jest lenovo ideapad 110-15IBR i sprawa wygląda następująco przeinstalowywałem w swoim życiu wielokrotnie na wielu komputerach windowsa na linuxa i odwrotnie ale ten komputer mnie zagioł chciałem przeinstalować system z win 10 na ubuntu jako że mój napęd się lekko zepsuł i nie czyta płyt to próbowałem przez pendrive i co? i laptop nie wykrywa mi zbootowanego pendrive, w sensie wykrywa ale tak jak by nie wykrywał zawartości pomimo że na 3 innych komputerach instalator normalnie sie uruchamia..... wiec spróbowałem przez Wubi okazało się że "Administrator uniemożliwił uruchomienie tej aplikacji" . . . więc odpaliłem wubi po przez CMD przez komende cd "C:\Users\nazwa\Desktop" a następnie komende Wubi-9.04-rev129.exe program sie uruchomił wszystko było dobrze dopuki nie zaczoł pobierać  wtedy system też zablokował program...  Ktoś wyjaśni mi jak zaintalować ubuntu???

Licznik Postów: 20|40|60|80|100|150|200|250|300|350|400|450|500+

2 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 2

Nagraj instalkę jak należy , najlepiej Rufusem dla systemu partycjonowania GPT ( albo MBR jak nie masz UEFI )  i z formatem na FAT32. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Pani Kasia

• 0

Do zamknięcia. Dzięki Ktosiu <3

Licznik Postów: 20|40|60|80|100|150|200|250|300|350|400|450|500+

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 161 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...