Skocz do zawartości

[1.13.2][Inne] Zakony

Polecane posty

Minecraft Zakony

Witam wszystkich i zapraszam serdecznie na serwer Survival, choć nie taki zwykły.

Ostatnimi czasy krążył mi po głowie pomysł na serwer survival + gildie lecz bez pluginów na gildie, drop itp. i tak o to jest serwer Minecraft Zakony, jak na razie na serwerze mamy tylko jeden 4 osobowy zakon o nazwie Zakon Ostrzy, w tej chwili się rozbudowywujemy i zbieramy surowce lecz nadal są miejsca by dołączyć do nas, ewentualnie jeśli chcesz szukasz miejsca i zakładasz własny zakon i to ty ustalasz ile ma być w nim osób, możesz też oczywiście grać sam, w tej chwili trwa pokój do momentu aż minimum dwa zakony zgłoszą gotowość do walki, zapraszam też na naszego discorda na którym to będą informacje oraz kanały głosowe, koordynaty zakonów które zgłoszą gotowość będą pojawiały się na chacie, oczywiście nie obyło się od kilku pluginów takich jak SkinRestorer - po to by gracze premium mieli swoje nicki oraz

information.png

» Adres: minecraftzakony.ench.pl

» Wersja: 1.13.2

» Typ: Survival

» Whitelista: Nie

» Autoryzacja: non-Premium

staff.png

Kamyllo

SzumiQ

images.png

welcome.png

Pani Kasia

Muszę Ci przyznać że pomysł z zakonami bardzo mi się podoba. Jest to z pewnością oryginalny element rozgrywki lecz podejrzewam że mało rozbudowany. Być może jestem w błędzie, ale na teraźniejszy stam prezentacji informacji jest dosyć mało. Spróbuj dodać więcej rzeczy, przecież zakony to nie jedyna rzecz jaką posiadacie na serwerze. Zresztą jeżeli chcesz odwrócić uwagę od generatora publikacji to musisz się bardzo postarać.

Trzymam kciuki za serwer, ponieważ jest to wreszcie jakiś ciekawy projekt. Nie bójcie się wyzwań.

Dzięki za info i dobre słowo na pewno to edytuję troszkę, jest to początek dopiero i na prawdę mogło by się to fajnie rozwinąć lecz brak ludzi na serwerze powoduje że jest troche nudno.

Pani Kasia

3 minuty temu, DonKamyllo napisał:

Dzięki za info i dobre słowo na pewno to edytuję troszkę, jest to początek dopiero i na prawdę mogło by się to fajnie rozwinąć lecz brak ludzi na serwerze powoduje że jest troche nudno.

Spróbuj zainwestować w jakiegoś youtubera. I przede wszystkim popraw prezentację, bo tym co aktualnie jest nic oprócz zniechęcenia graczy do serwera nie zdziałasz.

Czemu na tym serwie nic nie ma komendy nie działają coś wam się spie***liło.

giphy.gif

Jeżeli pomogłem. Kliknij Lubię to.

Pani Kasia

4 godziny temu, Wefaj napisał:

jak byś czytał ze zrozumieniem to wiedział byś że na serwerze nie ma udogodnień tylko czysty minecraft oczywiście plus zakony i jeśli sytuacja będzie wymagała pluginu permissionsEx lub tym podobne to się on pojawi lecz chcemy zrobić coś czego jeszcze nie było lub jest bardzo mało bo serwerów survival + gildie jest dużo ale z pluginami a bez nie ma i o to właśnie nam chodzi

Jak dla mnie taki serwer nie ma bytu na forum jak i nie przyciągnie dużej ilości Graczy, ponieważ Ludzie już nie grają na tego rodzaju serwerach że nie ma komend czy dropu czy innych dupereli :), taki serwer może kiedyś by miał siłę przebicia ale nie w tych czasach, wiem co chcesz powiedzieć i pewnie wiele osób zaraz napiszę że znajdzie się jakaś "Grupa" która będzie grała na takim czymś.. 

Tak macie racje znajdzie się taka grupa jeżeli to będą twoi znajomi i naprawdę młodsi gracze którzy dopiero zaczynają z gra minecraft ale do tego służy SinglePlayer aby się nauczyć grac potem dopiero się idzie na Multiplayera :) 

Możecie się nie zgadzać wyzywać w komentarzach że co ja gadam i tak dalej, a gadam ponieważ widzę co ludzie lubią co ich interesuje i czego by chcieli od większości serwerów... jak ktoś będzie chciał pograć czystego survivala to odpali sobie tą opcje którą wypisałem wyżej :)

Reasumując jak dla mnie powinniście serwer dopracować pod względem Trybu jaki ma na nim panować i co on ma zawierać a nie dawać czysty Survival błagam was mamy XXI wiek :)

P.S Tylko nie stawiajcie kolejnego MegaDropa czy EasyHc bo tego jest tak dużo i większość pada po niespełna 2 miesiącach może nie, Jest Kilka forów w sieci które zajmują się minecraftem Zróbcie Ankiete niech ludzie się wypowiedzą na ten temat :)

Zaraz będzie komentarz jak taki cwany jesteś to Sam zrób Serwer :D owszem mógłbym zrobić ale trochę by to zeszło ponieważ lepiej coś dopracować i dopiero dać w sieć niż ściągnąć z neta pliki edytować trochę i dać w neta... 

Pozdrawiam LamoK 

Masz w czymś problem pisz na PW z chęcią pomogę :)

Pomogłem daj Like ciebie to nie kosztuje a mnie motywuje do dalszej pracy !! :)

Autor tematu Napisano (edytowany)
Dnia 22.02.2019 o 09:44, Wefaj napisał:

jak byś czytał ze zrozumieniem to wiedział byś że na serwerze nie ma udogodnień tylko czysty minecraft oczywiście plus zakony i jeśli sytuacja będzie wymagała pluginu permissionsEx lub tym podobne to się on pojawi lecz chcemy zrobić coś czego jeszcze nie było lub jest bardzo mało bo serwerów survival + gildie jest dużo ale z pluginami a bez nie ma i o to właśnie nam chodzi

Zgadzam się z tobą w 100% i dla tego postanowiłem zrobić z tego serwera mapę do serialu który będę kręcił na swój kanał 

a jeśli chodzi o te zakony to będzie to robione od nowa z pluginami itp.

Edytowano przez DonKamyllo

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...