Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, mam 'milion' postaci do jungli, ale nie mam zbyt wiele tankownych. Mój setup do jungli to m.in Kha zix, xin, nidalee, nocturne, gragas, evelynn, jax, master, kayn, hecarim, udyr, elise, nunu, lee sin, warwick  i pewnie o czymś zapomniałem, no ale sporo tego, ale potrzebuje coś tanky.  Czy w ogóle jest sens coś jeszcze kupować? Gram na niskim elo. Co sądzicie o Olafie?

Edytowano przez Krzyn

Pani Kasia

Olaf jak najbardziej w porządku, dobrze sobie radzi z czyszczeniem lasu, jest dosyć tankowaty jednakże nie ma zbyt dobrych ganków, jego jedyny CC to slow na toporkach, ale za to dzięki R'ce dobrze odnajduje się w team fightach i potrafi dotrzeć do enemy carry i uprzykrzyć mu życie. Prócz Olafa masz jeszcze Zaca który nie czyści za szybko jungli ale za to ma kozackie ganki, głównie dzięki E które ma duży range i można gankować z pozycji o której przeciwnicy nie mają pojęcia. Ostatni pick to Sejuani która jest obecnie najlepsza z tych 3 postaci gdyż posiada wszystko po trochu co wymieniłem w Olafie i Zacu. 

00Ydvwv.png

Ja gram na silverze II amumu, dzięki E przyjemnie robi się jungle, Q ze stunem ma duży zasięg, jeśli trafisz, to gank udany. Z Rylai daje perma slow dzięki W. Ma spoko obrażenia, bardzo potężne R, które wygrywa team fighty, a także świetnie sprawdza się przy gankach. 

Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...