Skocz do zawartości

[7.6]Remasteria.pl

Polecane posty

k4dW9TT.gif

Witam!!

Chciałbym was drodzy tibijscy gracze zaprosić do gry na tymże serwerze. Czym na tle innych serwerów wyróżnia się akurat ten? Administracją, która dąży do tego aby poprawiać wszelkie niedogodności, chcą oni sprawić aby nasza rozgrywka była w pełni przyjemna. Oldschoolowym klimatem, gracze którzy lubią starą tibię na pewno będą mile zaskoczeni! Przyjemne rate serwera sprawią, że gra nie będzie monotonna, ale też nie będzie łatwo! Nie będziemy musieli poświęcać kilku dni na wbicie skilla, który pozwoli nam godnie expić, mega przyjemność!!! I najważniejsze, gracze którym zależy na tym serwerze, jestem jednym z nich, widzę w nim potencjał, wiem że wielu z was szuka właśnie takiej rozgrywki, więc cóż więcej mogę rzec. Wbijajcie!!

Dodatkowo na początek pozwolę sobie też zorganizować mój prywatny konkurs dla nowych graczy. Nagrodą, którą osobiście ufunduję będzie PACC na 7 dni, warunki konkursu są proste :) Wystarczy wypełnić, kilka zadań, zamieścić zdjęcia z potwierdzeniem ich wykonania, kto 1 wykona zadanie otrzyma nagrodę :) Będą też nagrody pocieszenia, nie martwcie się o to.

Oto i zadanie: Nowicjusze, którzy przybędą na świat Remasterii będą musieli zmierzyć się z wieloma groźnymi potworami, aby wykonać zadanie musisz pokonać 5 różnych monstrów, są to Skeletony na wyspie nowicjuszy, Minotaury na Darashii, Cyklopy nieopodal Thais, Ghoule nieopodal Carlin i Valkyrie nieopodal Venore. Czekamy na Twój raport z tego zadania, powodzenia nowicjuszu!

nazwa OTS: Remasteria

IP oraz port serwera: remasteria.pl

wersja gry: 7.6

raty serwera:

❗ Od 1 levela do 8 levela exp x7
❗ Od 9 levela do 20 levela exp x6
❗ Od 21 levela do 50 levela exp x5
❗ Od 51 levela do 100 levela exp x4
❗ Od 101 levela exp x3

✔ Rate Skill x6
✔ Rate Money x4
✔ Rate Loot x2
✔ Rate Magic x2
✔ Rate Spawn x0
✔ Rate Regeneration x3

dmjhcQg.png

K21mqX1.jpg

vqCXwZp.jpg

BtzfvjL.jpg

Pani Kasia

Od siebie także polecam, czuć klimacik starej tibi :)

2zhlkci.jpg

Jak ktoś by coś chciał na start to łapać mnie w grze lub pisać tutaj na forum. :)

Pani Kasia

Ja także służę pomocą na początek :) Można porobić questy na podstawowe eq :) ZAPRASZAMY!

Trochę mnie boli Pall że musi speary zbierać z podłogi, ale Serw Spoko :d

POLECAM GRAĆ :d

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...