Skocz do zawartości

Karta graficzna a konwerter VGA HDMI

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 215 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam, mam zamiar kupić kartę graficzną, ale nie mam wejścia w monitorze na HDMI jedynie co mi przychodzi do głowy to kupić „konwerter VGA HDMI” tylko czy nie będę miał z nim problemu i czy takie rozwiązanie zadziała.

Clik

Pani Kasia

Dobra dziękuje, za odpowiedz, bo wolę mieć pewność niż kupić coś, co wcale nie będzie działało.

Tema do zamknięcia.

Pani Kasia

Oczywiście nie będzie działało i będziesz miał problem  jak kupisz VGA na HDMI. 
Będzie działano HDMI na VGA. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Ja chcę podłączyć kartę graficzną z wejściem HDMI podłączyć do monitora co ma wejście VGA.

Tą właśnie przejściówką co umieściłem powyżej.

A stanie mi się coś z grafiką jak podłącze kartę graficzną z monitorem przez DVI-D chodzi mi, jaka jest maksymalna rozdzielczość.

Na przykład czymś takim.

Click

Click

1 godzinę temu, Ktosiu napisał:

Oczywiście nie będzie działało i będziesz miał problem  jak kupisz VGA na HDMI. 
Będzie działano HDMI na VGA. 

Z kąt taka pewność, że nie będzie działało. Czytam różne tematy związane z moim problemem i prawie każdy radzi kupić tę przejściówkę.

Pff, jak nie działa jak działa?

Mam coś takiego podłączam tą przejściówkę do wejścia HDMI na karcie graficznej podłączam pod monitor i wszystko działa....

QL4A4Sf.png

Pani Kasia

18 godzin temu, Kape1212 napisał:

Ja chcę podłączyć kartę graficzną z wejściem HDMI podłączyć do monitora co ma wejście VGA.

Tą właśnie przejściówką co umieściłem powyżej.

A stanie mi się coś z grafiką jak podłącze kartę graficzną z monitorem przez DVI-D chodzi mi, jaka jest maksymalna rozdzielczość.

Na przykład czymś takim.

Click

Click

Z kąt taka pewność, że nie będzie działało. Czytam różne tematy związane z moim problemem i prawie każdy radzi kupić tę przejściówkę.

Ja czekam, na odpowiedz na moje pytanie, które zadałem.

2 godziny temu, Kape1212 napisał:

Ja czekam, na odpowiedz na moje pytanie, które zadałem.

DVI spokojnie przesyła sygnał w Full HD w 60 klatkach. Więcej nie niż te Full HD prawdopodobnie i tak nie ma twój monitor (wnioskuję po tym jakie ma złącza).

Moje Konsole:

PS3 FAT CECHL04 YLOD - CFW DARKNET 4.66 V1.02 CEX

PS3 SLIM CECH-2004A YLOD- CFW REBUG 4.76.1 + COBRA 7.2 + WebMAN MOD 1.43.21 REBUG EDTION DEX

PS3 SLIM CECH-2504B - CFW REBUG 4.81.2 + COBRA 7.5+ WebMAN MOD 1.45.09 CEX

XBOX ONE S

Mój komputer:

Procesor: Ryzen 5 2600, Płyta Główna: AsRock X470 Gaming K4, Karta Graficzna: Palit GTX 1070 Super JetStreamZasilacz: Seasonic Focus Plus Gold 650W, SSD: ADATA SX8200 Pro 256GB + Crucial MX500 250GB, HDD: HGST 500GB + HGST 500GB + TOSHIBA 1TB, Obudowa: BeQuiet Silent Base 601, Chłodzenie: SilentiumPC Grandis 2 XE1436, RAM: 4x 4GB HyperX DDR4 2133MHz CL14 (OC 2800MHz CL16), LED: SilentiumPC Aurora II

DAC: Audiotrak Prodigy Cube Black Edition, Słuchawki: Superlux HD 660, Głośniki: EDIFIER R1280DB, Mikrofon: Trust Starzz

Autor tematu Napisano (edytowany)

Jak chcesz, to tutaj masz mój monitor. Click 

Złącza to mam tylko dwa "DVI i VGA".

Edytowano przez Kape1212

9 godzin temu, WiktoriaK napisał:

Pff, jak nie działa jak działa?

Mam coś takiego podłączam tą przejściówkę do wejścia HDMI na karcie graficznej podłączam pod monitor i wszystko działa....

HDMI na VGA to co innego niż VGA na HDMI , naucz się czytać ze zrozumieniem bo nie są wzajemnie kompatybilne ,   by podłączyć nowszą kartę do starego monitora należy mieć konwerter HDMI na VGA . 

W tym przypadku można  też użyć przejściówki albo kabla HDMI na DVI-D . 

Edytowano przez Ktosiu

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Pani Kasia

Już wszystko wiem.

Dziękuje wam za pomoc.

Temat do zamknięcia.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 215 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...