Skocz do zawartości
  • 0

Drukowanie dokumentu z aplikacji internetowej

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 220 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Pytanie

Witam mam pytanie jak zrobić drukowanie dokumentu.

Mam aplikacje w której dodaje zlecenia, klientów i usługi. I jak zrobić aby można było drukować te zlecenia i żeby na tym zleceniu było
po lewej stronie dane klienta po prawej stronie nazwa firmy, u góry logo firmy po prawej stronie np. miejscowość i data a na środku pod tym wszystkim nazwa zlecenia i usługi które dodam.
Nie mogę nigdzie znaleźć jak takie coś zrobić dlatego zwracam się z prośbą o pomoc.

2 odpowiedzi na to pytanie

Polecane posty

• 0

Możesz skorzystać z jakiejś biblioteki do generowania pdf. I po prostu ustalić sobie gdzie jakie dane mają być wczytywane. I po wygenerowaniu otworzyć go u użytkownika. Tutaj są przykładowe biblioteki do php bo w sumie nie jest określone w jakiej technologii jest strona.
https://ourcodeworld.com/articles/read/226/top-5-best-open-source-pdf-generation-libraries-for-php

Pani Kasia

• 0

Tak strona ma być HTML, PHP. 
Dzięki wielkie ogarnę sobie to co podałeś

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 220 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...