Skocz do zawartości

Nagłe rozładowania baterii

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 210 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siemka, otóż mam problem z telefonem Samsung Galaxy J7 6

Około 2 miesiące temu wymieniłem w nim baterie bo stara szalała i po wejsciu z podwórka do domu potrafiła z 60% wyłączyć się a po włączeniu było 3/4%

Myślałem, że jest to wina baterii i ją wymieniłem, na jakiś czas po wymianie był spokój, a teraz wszystko wróciło do normy. Ktoś wie od czego to może być? Bo nie ukrywam że jest to męczące

Pani Kasia

41 minut temu, Lawliet00 napisał:

Uszkodzony telefon, albo jakieś programy w tle powodują szybkie rozłdowanie.

Takie szybkie z 60 do 0?

Zapomniałem jeszcze dodać, że po tym jak się rozladuje do tego 0 to po wyjęciu I włożeniu baterii jest ok. 20% mniej

Pani Kasia

To wina systemu zwykle pomaga wgranie custom romu bez tego błędu  a przy oryginalnym całkowity wipe telefonu i sprawdzenie działania. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

A dla mniej zaawansowanego człowieka jak by to brzmiało? Bo kompletnie nic nie zrozumiałem haha

Dnia 11.02.2019 o 21:35, JaQuent napisał:

A dla mniej zaawansowanego człowieka jak by to brzmiało? Bo kompletnie nic nie zrozumiałem haha

po chłopsku.

System Ci pada, musisz wgrać albo nie firmowego (custom ROM) albo tego od wydawcy czyli samsung (firmowy ROM)

Wpisz sobie, firmware Samsung galaxy j7 2016  i postępuj zgodnie z poradnikiem, wgrasz sobie nowy system.

Potem tylko zrobisz totalne resety Wipe i cache i tyle.

Te dwa pojęcia także wyjaśnią Ci w poradniku, więc spokojnie

Mój zestaw

Procesor: Intel Core i7 6700                                         System: Win10 Home

Grafika: NVIDIA GeForce GTX 1060 6GB Inno 3D     Dysk HDD: Samsung 1TB 7200RPM

Mysz: Lenovo Y Gaming Precision 8200 dpi              Dysk SSD: 120GB SATA III

RAM: 8GB Crucial Ballistix DDR4 2400Mhz (2x4GB)

Pani Kasia

Wgrywać nie musi tak koniecznie, wystarczy że zrobi pełny wipe systemu . Dopiero jak to nie zadziała wgrywać najnowszy dostępny ROM. 

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Dnia 11.02.2019 o 16:19, Lawliet00 napisał:

Dobra, spróbuje I tak znać czy mi wyszło 

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 210 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...