Skocz do zawartości

[Origin] Dodaj aktualizacje do kolejki

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 133 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Hejaaa

Mam problem z Originem od pewnego czasu gdy chcę uruchomić Simsy to mam napis "Dodaj aktualizacje do kolejki" 

Próbowałem różnych sposobów z internetu, reinstall etc. ale nic nie pomogło. Ma ktoś jakiś pomysł?

Edytowano przez Lothos

Pani Kasia

2 minuty temu, Yaesthy napisał:

Może zacznijmy od tego jaki masz system i czy w niedawnym czasie robiłeś aktualizacje systemu? 

Co do reinstala, robiłeś to z Simsami czy Originem?

Windows 10, aktualizacja systemu robi się automatycznie

Reinstal origina, teraz odinstalowałem simsy a gdy próbuję pobrać od nowa mam "Pobieranie w kolejce.."

Pani Kasia

Dnia 13.02.2019 o 12:10, Yaesthy napisał:

Odświeżaj za pomocą przycisku.

W zasadzie posiadam Win7 i nie mogę zbytnio zdiagnozować błędu, ale postaram się pomóc.

Spróbuj wykonać wszystkie kroki z tego artykułu https://help.ea.com/pl-pl/help/origin/origin/my-game-downloaded-through-origin-but-will-not-install/

Soorki sooorki, nie wiedziałem.

Kurczę, próbowałem tego i nic.. wciąż to samo. Mam tak na każdym koncie na Origin. Już nie wiem co mam robić, nic nie pomaga

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 133 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...