Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nowy serwer prywatny bez IS - wasze opinie


Dianox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, jestem w trakcie tworzenia serwera Metka, co byście powiedzieli na serwer bez IS (jedyny zarobek to dobrowolne datki)?

 

Możliwe że serwer ruszy w przyszłym tygodniu.

 

Co na takim serwerze by się przydało?

 

Jeśli ktoś jest zainteresowany beta testami oraz adresem fanpage serwera zapraszam do kontaktu

 

Messenger: m.me/Metin24PL

GG: 669755

lub prywatna wiadomość

Opublikowano
36 minut temu, Dianox napisał:

Witam, jestem w trakcie tworzenia serwera Metka, co byście powiedzieli na serwer bez IS (jedyny zarobek to dobrowolne datki)?

Serwer na VPS za 5 zł ? 

Opublikowano
59 minut temu, Dianox napisał:

Nie stawiany serwer a dedyku

No to powodzenia w utrzymaniu bez isa

Opublikowano
3 godziny temu, Dianox napisał:

Witam, jestem w trakcie tworzenia serwera Metka, co byście powiedzieli na serwer bez IS (jedyny zarobek to dobrowolne datki)?

 

Możliwe że serwer ruszy w przyszłym tygodniu.

 

Co na takim serwerze by się przydało?

Wątpię że dzieciaczki będą chciały dać jakieś "datki" bo niby co ich do tego skłoni ? Lepszą motywacją dla graczy jest coś kupić i w ten sposób mieć jakiś przedmiot.

Opublikowano
37 minut temu, Dianox napisał:

Dziękuję, nie wszystko musi przynosić zysk :)

Jak to mówią, kto bogatemu zabroni? :1_grinning:

Opublikowano
59 minut temu, Dianox napisał:

Dziękuję, nie wszystko musi przynosić zysk :)

Lepiej zrobić IS taki w którym nie ma nic poza tym co w grze, są gracze - którym np nie chce się dropić egzo/rad i dodajesz coś takiego, za tego typu datki możesz spokojnie utrzymać serwer. Powodzenia.

  • Aive zmienił(a) tytuł na Nowy serwer prywatny bez IS - wasze opinie
Opublikowano

Bez ISa ciężko będzie utrzymać serwer jeśli rzeczywiście będzie na dedyku. Osobiście jeśli na serwerze będzie się przyjemnie grało jestem skłonny wspomóc jakimś donatem, ale nie licz na to że z samych datków będziesz w stanie opłacić maszyne. 

23 godziny temu, _Nastek napisał:

są gracze - którym np nie chce się dropić egzo/rad i dodajesz coś takiego

 

to jest dobry pomysł. Postaram się wpaść na serwer i obczaić. Imo całkowicie bez IS to jest dobra opcja dla graczy ale nie dla właściciela. Trzymam kciuki za projekt. :)

Opublikowano

Powoli kończę tworzenie serwera a oto kilka elementów które są już zrobione:

 

-Max level 255

-Nowa tabela expa na levele

-kilka nowych map

-system petów

-sklepy offline (również dostępne przez przeglądarkę)

 

i kilka innych elementów

Opublikowano

Planowany start serwera jest na połowę marca, chcę też aby o sporej ilości dodanych rozwiązań na serwerze decydowali jego przyszli gracze tak więc na dniach powstanie profil serwera na facebooku.

 

@edit Dodano metody kontaktu, jeśli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej.

Opublikowano

Ale to nie przyniesie żadnego zysku, wątpie, żeby nawet dedyk się zwrócił

Opublikowano
Dnia 11.02.2019 o 12:40, Dianox napisał:

Powoli kończę tworzenie serwera a oto kilka elementów które są już zrobione:

 

-Max level 255

-Nowa tabela expa na levele

-kilka nowych map

-system petów

-sklepy offline (również dostępne przez przeglądarkę)

 

i kilka innych elementów

 

 

Mehh, już liczyłem na jakiegoś harda bez isa, gdzie wszystko trzeba zrobić samemu a nie kupić prawie wszystko w isie. Coś ala nerwia bez isa. Fajnie by się grało.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...