Skocz do zawartości

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam. 
Poszukuję grafika oraz youtuberów najlepiej do stałej współpracy.

 

------- Grafik: -------

Tematem prac jest nowo powstający serwer minecraft. Grafiki, które najczęściej będą nam potrzebne to; banery reklamowe czy logo. Wysoko punktowana jest kreatywność, umiejętność rysowania oraz  stały kontakt. 
Jak miałaby wyglądać nasza współpraca? Kiedy będziemy potrzebować jakiejś grafiki związanej z serwerem zwrócimy się do Ciebie, opiszemy jak najdokładniej co chcielibyśmy ujrzeć na takiej grafice, wtedy Ty określasz ile czasu +/- zajmie Ci jej wykonanie, po ukończeniu i zaakceptowaniu Twojej pracy  otrzymasz wynagrodzenie (zgodnie z tym co ustalimy przy podejmowaniu współpracy). 
Osoby zainteresowane proszę o przedstawienie swojego portfolio w prywatnej wiadomości. Kontakt w sprawie dogadania współpracy najlepiej na ts3.

 

------- TouTuber: -------

Poszukujemy również YouTuberów do stałej współpracy lub nagrania jednorazowego odcinka/live. W przypadku jednego odcinka w prywatnej wiadomości proszę o napisanie; Ilość subskrybcji, link lub nazwa kanału, cena za nagranie i wstawienie odcinka.
W przypadku chęci do stałej współpracy proszę o napisanie w prywatnej wiadomości; ilość subskrypcji, link lub nazwa kanału, godziny, w których najlepiej się z Tobą kontaktować. Pozostałe zagadnienia dotyczące współpracy dogadamy najlepiej na Ts3.

Edytowano przez Boroo22
Zmiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kasia

Po miesiącu nieaktywności temat zostaje przeniesiony do archiwum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Kasia

Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
Okienko zamknie się za 5 sekund...