Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 213 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Siemka, myślę sobie kogo kupic na mida, największą rozkmine mam między malzaharem a azirem? Ktoś ma wiedze sporą nt. tych dwóch championów? 
Chodzi o to aby ktoś podał atuty i minusy i ktory w jakich sytuacjach/ kompozycjach lepszy. 

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Pani Kasia

Azir ma większy wpływ w późniejszej fazie gry, gdyż ustawia się bezpiecznie za sojusznikami, stawia piaskowych żołnierzy i robi dużo obrażeń, natomiast Malzahar jest dobry w wyłapywaniu wrogów dzięki swojej R'ce, jednak jak enemy zbuduje QSS'a to robi to z niego trochę useless championa. Owszem ma inne skille, które zadają dużo obrażeń ale przy tym jest niemobilną postacią przez co łatwo będzie go zfocusować w team fighcie, tak więc brałbym Azira. 

00Ydvwv.png

1 godzinę temu, Sneakysu napisał:

Azir ma większy wpływ w późniejszej fazie gry, gdyż ustawia się bezpiecznie za sojusznikami, stawia piaskowych żołnierzy i robi dużo obrażeń, natomiast Malzahar jest dobry w wyłapywaniu wrogów dzięki swojej R'ce, jednak jak enemy zbuduje QSS'a to robi to z niego trochę useless championa. Owszem ma inne skille, które zadają dużo obrażeń ale przy tym jest niemobilną postacią przez co łatwo będzie go zfocusować w team fighcie, tak więc brałbym Azira. 

O to mi chodziło tylko powiedz mi skoro jestem w Silverze to twoje zdanie sie zmienia i nadal Azir? 
Boję się że Azira nie ogarnę tak dobrze jak powinienem i przez to bede wysysał bo generalnie wiem ze Azir w late w teamfightcie woja R moze  zamiatać. 

mój znak rozpoznawczy to jego brak

Pani Kasia

Imo w lolu nie ma postaci której nie idzie ogarnąć, także spokojnie poradzisz sobie z Azirem i mimo, że jesteś w Silverze to nadal trzymam się zdania że Azir będzie lepszym wyborem.  

00Ydvwv.png

Odnośnie wyżej wymienionych postaci niestety nie mogę Ci zbyt dużo powiedzieć, ale osobiście lubię grać Talonem, którym sam się uczę grać.
Jest strasznie mobilny, co ułatwia mu roam już w początkowej fazie gry, zdolny do one-shotowania większości carry itp.
Nie wiem, czy jest teraz w mecie, ale gra nim jest strasznie przyjemna i satysfakcjonująca.

1472584678_ieKxHrr.gif

Bierz malzahara i się nawet nie zastanawiaj :) .  Malzahar jest łatwy w obyciu i praktycznie bez większych kontr.

Pani Kasia

2 godziny temu, Blader napisał:

Bierz malzahara i się nawet nie zastanawiaj :) .  Malzahar jest łatwy w obyciu i praktycznie bez większych kontr.

Wystarczy że ktoś kupi qss'a i malzachar nic nie wnosi.

@
Ja od siebie polecam ekko:
Tanie skille (mało zabierają many)
Mocny dmg
dodatkowe życie + obrażenia z R 
na W stun/slow + tarcza i jest mobilny :)

image.png

Dnia 11.02.2019 o 19:39, Molirol napisał:

Wystarczy że ktoś kupi qss'a i malzachar nic nie wnosi.

@
Ja od siebie polecam ekko:
Tanie skille (mało zabierają many)
Mocny dmg
dodatkowe życie + obrażenia z R 
na W stun/slow + tarcza i jest mobilny :)

Skoro kolega jest w silverze to wątpliwa sprawa że ktoś kupi tego qssa. 

Co do tematu to mainowałem azira i malzahara. I według mnie bez porównania łatwiej się climbować malzaharem. Bądź co bądź jego Q to aoe silence, który w late robi całkiem spory dmg i można zachować bezpieczny dystans od przeciwników aka rzucasz q i sie odsuwasz, przy azirze musisz sie zbliżyć na pewien dystans żeby atakować więc jesteś bardziej narażony na wyłapanie plus o ile rka azira odpycha to już nie jest to ta z 6-tego sezonu i przeciwnik może potem już normalnie przejść. Zaś przy malzaharze masz pasywke, która chroni przed crowd control i redukuje dmg o 90% więc jesteś w miare bezpieczny. No i do wymasterowania azira trzeba sporo więcej czasu.

Ja aktualnie gram Zedem :)

Trudna postać ale pograj na botach potem na srednio zaawansowanych sprobuj juz na graczy.

Ja gdy mam ulta robie tak :

R + W + Q + E

:D

bannerrr.png

Zależy, czy chcesz inwestować swój czas w uczenie się danej postaci, czy chcesz szybko wiedzieć co i jak i wskoczyć na rankedy. Jeżeli wybierzesz Azira, to koniecznie musisz zagrać nim te klika normali przynajmniej i zapewne poprawić swój orbwalk. Także może to być dość czasochłonny i skomplikowany proces, malzahar jest bardziej noob friendly ; p

giphy.gif

Pani Kasia

Wybaczcie, że się dołącze, ale czy warto Lissandrą grac na low elo? Bo chyba mimo wszystko Lissandrą mam mniejsze szanse na wykerowanie gierki, niż postaciami typu LeBlanc, Ahri itd. Wiem tylko, że chyba jest dobra na Zeda, bo kontruje jego R? A roi się od Zedów na low elo, a teraz jeszcze buffy ma dostać. ;o

Edytowano przez Krzyn

1 godzinę temu, Krzyn napisał:

Wybaczcie, że się dołącze, ale czy warto Lissandrą grac na low elo? Bo chyba mimo wszystko Lissandrą mam mniejsze szanse na wykerowanie gierki, niż postaciami typu LeBlanc, Ahri itd. Wiem tylko, że chyba jest dobra na Zeda, bo kontruje jego R? A roi się od Zedów na low elo, a teraz jeszcze buffy ma dostać. ;o

Na low elo wszystkim warto grać Lissandrą włącznie, gdyż jest postacią łatwo roamującą dzięki swojemu E, więc zawsze możesz schodzić na inne linie i pomagać sojusznikom, dodatkowo jak dobrze zagrasz Team Fighta to szybko i łatwo można z niego wyłączyć przeciwnego carry.

00Ydvwv.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 213 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...