Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 219 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam serdecznie, jako że pracowałem wraz z "Technikiem" nad projektem wspólnym serwera Sevitia.pl , niestety technik okazał się być zbyt "Pobudzony" i gwałtownie nastawiony do szybkiego startu, oraz zarobku na byle czym , i przede wszystkim stawiał raczej na nie dopracowanie.. Więc podziękowałem mu za współpracę , ponieważ kompletnie nie chodzi o to by pracować 5 godzin dziennie, a zostawiać za sobą bugi czy wszelkie nie dopracowania i zamierzać startować jak najszybciej.

Poszukuję osób do współpracy nad projektem, na ten moment jest już postawione forum --> www.forum.sevitia.pl oraz wykonany został autorsko interface całej gry począwszy od logowania po stworzenie postaci / wybór królestwa , oraz główny interface całej gry. Interface został profesjonalnie dopracowany pod względem graficznym , oraz zakodowania. 

Jestem rodzajem człowieka , który oferuję dużą pomysłowość nad serwerem, tak by gra cieszyła każdego gracza, osobiście zajmuję się głównie rolą mappera, oraz nad edycją clienta pod względem effektów czy też ogólnej estetyki w grze. Po wielu latach gry na Metin2 - oraz prywatnych serwerach ( 10 lat ) postanowiłem się zabrać za coś co przykuję uwagę graczy. Do tego jest mi potrzebna odpowiednia ekipa.

Kwestie wydatkowe leżą po mojej stronie , wiec sponsorów nie potrzeba . Kwestie graficzne w grze typu nowe mapy / odświeżone mapy,interface gry, icony, effekty, zbroję, bronie , mobby, bossy, strona web, forum, leżą również po mojej stronię więc to też odchodzi z obowiązku . Natomiast poszukuję osoby "Technika" który ogarnia dobrze src i postawi podstawę bez bugów i będziemy mogli razem współpracować nad serwerem i systemami, ponieważ sam nie mam na to czasu ,gdyż głównie skupiam się nad tym co wypisałem wyżej. A wiadomo że serwer nie stawia się w jedną osobę , bo jest to raczej nie możliwe , jeśli rozmawiamy o dobrym serwerze.

Więcej informacji mogę udzielić na gg gdzie też proszę o kontakt, zainteresowane osoby posadą .

GG: 67098291

Na ten moment jestem Ja , oraz grafik/koder.

Edytowano przez Patytan

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 219 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...