Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 172 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

NSPLAY.PL

ADRES IP: NsPlay.pl

SLOTY:  600

WERSJA:  1.7 - 1.13

STRONA SERWERA: www.nsplay.pl

FANPAGE: www.fb.com/nsplaypl

AUTORYZACJA: non-premium + premium

tU6JWmN.jpg

Dodatkowe informacje:

NSPLAY to najbardziej innowacyjny serwer Minecraft w Polsce

oraz jeden z lepszych serwerów megadrop w Polsce,

gdzie oferujemy wiele klep, eventów i nie tylko !

Serwer prowadzimy już ponad 8 mies!

Ekipa

Właściciel:

MarmarukHD

» Serwer on wbijaj!

PS: START 16.02.2019 [SOBOTA] 16:00!

Edytowano przez MarmarukHD

Pani Kasia

Jeśli nie chcesz aby twoje IP latało po internecie to nawet nie wchodź na ten serwer :) Administracja to same dzieciaki , które liczą tylko pieniadze i nic wiecej... Także nie polecam serwera!

Pani Kasia

Dnia 15.02.2019 o 18:37, TheZahamar napisał:

Jeśli nie chcesz aby twoje IP latało po internecie to nawet nie wchodź na ten serwer :) Administracja to same dzieciaki , które liczą tylko pieniadze i nic wiecej... Także nie polecam serwera!

Jakies dowody? :) to tak gdybym ja napisal, ze masz matke i ojca pijaka a ty jestes zlodziejem bo okradles mojego kolege na 200zl. ;)

Ps; jestes nikim w tych internetach i musisz to zrozumiec. ;/ nic wiecej do powiedzenia nie mam, nie odpisuje na te twoje komenatrze. ;)

Dnia 15.02.2019 o 18:38, Aides napisał:

MEGADROP NA TO CZEKAŁEM

Mysle, ze na MegaDrop z sektorami juz mozna czekac ;)

Na czym polega ten wasz "zaawansowany" mega drop?

dlaczego to czytasz?

32 minuty temu, Szpaj napisał:

Na czym polega ten wasz "zaawansowany" mega drop?

Miedzy innymi na sektorach oraz nowych innowacyjncyh zmian w rozgrywce ,ktore zobaczysz na starcie:)

Pani Kasia

@MarmarukHDOwszem mam dowody na to np. screen rozmowy z michałem, dodatkowo kto was zna lepiej ma takie samo zdanie o was więc nie ośmieszaj się. 

50 minut temu, TheZahamar napisał:

@MarmarukHDOwszem mam dowody na to np. screen rozmowy z michałem, dodatkowo kto was zna lepiej ma takie samo zdanie o was więc nie ośmieszaj się. 

chlopie.. ty zmieniles kilka gui jeszcze zle XD i 140 zl piszesz ludzia, ze chcesz XD! wiec to ty sie nie osmieszaj tyle mam do powiedzenia dalej jestes nikim, narazie, siema.

@MarmarukHDXD ? Michał sam powiedział że da mi za to kasę sam za proponował, zresztą chcesz mogę się tam do was przejechać i zrobić to samo co człowiek którego tak samo próbowaliście oszukać ... Ty jesteś smieszny i jesteś nikim bo nie potrafisz dotrzymać słowa więc gównie zniknij z internetu.. Bo twoje gówno serwery i tak nie wypalą daj sobie spokój który to już będzie projekt 100 ?

10 minut temu, TheZahamar napisał:

@MarmarukHDXD ? Michał sam powiedział że da mi za to kasę sam za proponował, zresztą chcesz mogę się tam do was przejechać i zrobić to samo co człowiek którego tak samo próbowaliście oszukać ... Ty jesteś smieszny i jesteś nikim bo nie potrafisz dotrzymać słowa więc gównie zniknij z internetu.. Bo twoje gówno serwery i tak nie wypalą daj sobie spokój który to już będzie projekt 100 ?

2 XDDD

Pani Kasia

I każdy projekt znaczy gówno projekt miał wyciek hehe :) Pozdrawiam z podłogi psie :)

Po miesiącu nieaktywności temat zostaje przeniesiony do archiwum.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 172 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...