Skocz do zawartości

Czarny ekran podczas grania, po zrestartowaniu laptopa brak internetu

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 218 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam, 
Mam taki "mały" problem, a mianowicie chodzi o to, że pobrałem sobie dziś grę Apex Legends z oficjalnego klienta Origin na moim Lenovo Y50-70 (piszę tak szczegółowo żebyście nie myśleli, że jakieś piraty grałem i to wirus czy coś) i podczas mojego pierwszego meczu pojawił mi się czarny ekran, poczekałem chwilę aż może samo się naprawi, ale nic się nie działo i nic się nie dało zrobić, więc postanowiłem zrestartować leptopa, odkąd go zrestartowalem nie mam na laptopie internetu, choć jestem połączony z moją siecią i jest nawet napisane "Dostęp do internetu", na wszystkich innych urządzeniach, na których sprawdzałem internet normalnie działa tylko nie na tym laptopie. 
Szukałem różnych rzeczy na internecie, ale nic nie podziałało i z resztą nic takiego nie znalazłem zbytnio co by pomogło. 
Z wszystkich rzeczy, których spróbowałem nic ni działało, więc postanowiłem sformatować laptopa (mam windows 10, więc normalnie w ustawieniach jest opcja formatowania, która zawsze mi działała, bo już 2 razy użyłem jej) ale nawet sformatować go nie mogłem. 
Nie mam pojęcia co mogę na to teraz poradzić, bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję. 

Pani Kasia

Podłącz kablem i sprawdź.

Mózg to nie mydło; nie ubędzie Ci go, gdy go użyjesz.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 218 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...