Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 225 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Yo, wgrałem kilka potrzebnych questów na serwer, ale przed tym usunąłem wszystkie aktualne poprzez usunięcie object i wyzerowanie tabeli player/quest.

1. Podczas sprawdzania działania questów w grze zauważyłem w zwoju misji wyboru skilli na 5lv jakąś dziwną treść (na temat wyboru skilli) której wgl nie wgrywałem. Skąd to się wzięło? Wygląda na stary quest ale przecież je wywaliłem.

2. Nie mam w questach polskich znaków pomimo zmiany kodowania na UTF-8 bez BOM i zostawienia [spacji] przed "). Czemu?

3. Co to jest za plik qc w /locale/poland/quest

4. Czemu na plikach terenzo nie działa mi wgrywanie questów poprzez quest_list i /qc, tylko trzeba ręcznie je dodawać poprzez ./qc nazwa.quest

Dzięki za pomoc

graphic.png

i7-6700K l MSI GTX 1080 X l 2x8GB 3000MHz l MSI Z170A l SSD HyperX 240GB

Pani Kasia

1. Nie musisz usuwać nic z navi wystarczy usunąć object stop i start 

2. W cliencie masz pewnie kodowanie ansi

4. Jaki masz komunikat po wpisaniu /qc? 

1. Pewnie siedział jeszcze jakiś w object, wystarczy usunać questa z folderu object i potem na serwerze /reload q lub tak jak up stop start. Lecz przy wiekszej ilosci graczy nie polecam /reload q.

Gdy wgrywasz jednego questa wystarczy wpoisac ./qc nazwa_questa.quest, wtedy gdy Ci wyskoczy komunikat Abort, to jest zła sciezka lub jakis error w quescie. Gdy masz już swoje questy które wiesz ze działają dodajesz je do quest_list. Wtedy gdy chcesz usunać cały folder object, wpisujesz /qc i wtedy wgrywają Ci sie wszystkie questy z quest_list.

Edytowano przez Sureva

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 225 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...