Skocz do zawartości

Zarabianie przez internet

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 135 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, znacie jakąś pracę na której sobie zarobię jakieś pieniądze? Nie szukam ofert od Januszy Biznesów co mają konto od 1 dnia na olx i oferują po godzinie 2 kafle XD.

Może być coś na styl ankiet, na YouTube próbowałem, interesuję się grami, najlepiej jakby żadnego wkładu nie było trzeba robić w to.

Nie interesuje mnie granie w hazard :P

Mam 18 lat, a bym sobie zarobił na jakąś grę czy coś :D

Edytowano przez xHexi2k17

Pani Kasia

Nie podpuszczam do złego, ale na gg idzie bardzo dobrze zarobic xD Tylko potrzeba cierpliwości i wprawy. Poszukaj sobie "ewhoring", będziesz miał ładnie wytłumaczone wszystko, gotowe paczki itd. Ważne żeby sie nie poddać po jednym dniu, mimo tego że ta "praca" wkurwia bardzo.

No na pewno wiele nie zarobisz na klikaniu w reklamy czy na wypelnianiu ankiet bo wiele na tym zarobić się nie da. Sam kiedyś próbowałem zarabiania w taki sposób ale  w zasadzie jedynie zmarnowałem na to czas, ktory mogłem przeznaczyć na coś innego ale sensowniejszego.

Polecam zainteresować się możliwością skorzystania z promocji bankowych. Obecnie wiele banków oferuje realne pieniądze za założenie u nich konta. I niektóre osoby z tego korzystają i zarabiają dodatkowe pieniądze miesięcznie. 

Pani Kasia

Jeśli temat dalei aktualny, to polecam sieci affilacyjne. Zarabiasz na reklamowaniu czegoś - % od sprzedaży, czy też konkretną suma za rejestracje w serwisie. 

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 135 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...