Skocz do zawartości

Promowanie firmy na facebooku

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 220 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Cześć, nigdy się tym nie interesowałem aż do teraz. Wyświetlają mi się czasem na tablicy facebooka posty tzw.sponsorowane. Ile kosztuje przykładowo taki 1 post w formie reklamy przykładowo dla 1000 osób? Bliska mi osoba prowadzi firmę z pewnymi usługami budowlanymi i zastanawiam się, czy takie promowanie zdałoby rezultat. Ktoś się merytorycznie mogłby wypowiedzieć czy warto?

Pani Kasia

To wszystko zależy. Przy promocji posta pokazuje się jaki jest szacowany zasięg reklamy i to jest w miarę wiarygodne, można to sprawdzić przed wykupieniem reklamy. Ze skutecznością to już jest trochę inaczej. Dużo zależy od wyboru grupy docelowej. Przykładowo jeśli z danych usług korzystają głównie mężczyźni w wieku od 40 do 60 lat, to wiadomo że właśnie do nich trzeba skierować reklamę. 

Jeśli wszystko się dobrze ustawi to powinno być ok. Ja sam się reklamowałem na facebooku, trochę inne rzeczy, jestem w miarę zadowolony. 

1398258449-U383457.png

Moim zdaniem takie promowanie na facebooku ma dużą moc ponieważ obecnie bardzo wiele osób ma profil i spędza codziennie dość sporo czasu na tym portalu. Można wybrać wiele mozliwości rozliczeń, najpopularniejszym jest po prostu płacenie za jedno wejście. Cena za wejście jest zależna od rodzaju reklamy. Oraz od firmy jaką reklamujesz. Generalnie trzeba wybrać tutaj target oraz zasięg.

Możesz zacząć samodzielnie, ale od niewielkich kwot. Albo wybrać firmę, która Ci taką reklamę opracuje. 

http://socialmediaplus.pl/a/lzbh,dlaczego-warto-reklamowac-sie-na-facebooku

Edytowano przez walkin

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 220 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...