Skocz do zawartości

[Zapowiedź][1.8][Survival + Gildie] OldSV

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 194 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

OldSV

Witajcie! Po długiej przerwie od bawienia się z serwerami i samej gry w minecraft, postanowiłem tu wrócić. Niestety, to co oferuje Polska scena minecraft mnie nie zadowala. Zalew tzw. "EasyHC", "Mega Drop" i "Mini Gry" To nie jest to, przy czym chciałbym się bawić i wydaje mi się, że nie jestem w tym sam. Postanowiłem zrobić coś swojego, zupełnie od podstaw. Tak właśnie powstał pomysł na "OldSV".

OldSV będzie moim pierwszym projektem po naprawdę długiej przerwie. Zamysł serwera jest prosty. Wchodząc na serwer rodzisz się na spawnie, możesz skorzystać z teleportacji w losowe miejsce na mapie i zacząć swoją przygodę. Do dyspozycji masz startowe itemy w postaci kamiennych narzędzi, jednej skrzynki i kilku sztuk mięsa. Nic skomplikowanego.

Na serwerze nie będzie działek i cuboidów przypisanych do graczy. Jedyny sposób na zabezpieczenie, to stworzenie gildii i zebranie do niej swoich kompanów poznanych podczas przygody. Gildie mogą prowadzić ze sobą wojny ale też zawierać sojusze.

Uznałem, że najlepiej będzie wprowadzić drop ze stone, to przynajmniej trochę utrudni życie oszustom. Drop jak się pewnie domyślacie nie będzie zbyt wysoki, ale też nie przesadnie niski. Myślę, trafię w gusta większości.

Nie zabraknie też smaczków które na pewno nieco umilą rozgrywkę między innymi tzw. CobbleX czy magiczna skrzynka której szansa na wydobycie jest bardzo niska, ale za to zawiera cenne przedmioty. 

Na serwerze będą występowały 3 płatne rangi, ale nie będą to rangi VIP! Mówię tutaj o Sponsor, Sponsor+ i Sponsor++. Jeszcze nie ustaliłem ile będą kosztowały, ale wytłumaczę wam na czym mają one polegać.

Kupując daną rangę nie otrzymasz nic, co mogłoby spowodować przewagę nad innymi graczami. Na serwerze nie uświadczysz PayToWin. Sponsorzy otrzymają na przykład: Kolorowe nicki, możliwość kolorowego pisania, możliwość zakładania na głowę bloków i rangę zapisaną przed nickiem. 
Cały zysk z rang będzie przeznaczony na konkursy z nagrodami, opłaty, ulepszanie serwera itd.

Serwer jest w tym momencie w fazie pomysłu. Zaraz po wrzuceniu postu, zabiorę się za kompletowanie pluginów i rozmyślanie nad kolejnymi rzeczami które będę chciał dodać. O wszystkim będę was informował na bieżąco w tym poście.

Jest to zapowiedź, ale już teraz możecie ubiegać się o posadę Moderatora. Na pewno będę potrzebował takiej osoby, bo przecież nie będę przebywał na serwerze 24/7. Jeśli jesteś zainteresowany/a Napisz w prywatnej wiadomości. 

Skoro już dotarliście tutaj, zapewne przeczytaliście wszystko. Jest tego dużo, a będzie jeszcze więcej. Wszystko dlatego, żebyście zobaczyli jaki mam pomysł i mogli podzielić się swoją opinią co należałoby zmienić. Mam nadzieję, że będziecie cierpliwi i dołączycie do mnie w moim świecie minecraft.

PLANOWANY START: 23.03.2019
(Start może zostać przesunięty. Poinformuję o tym z wyprzedzeniem)

information.png

» Adres: ???

» Wersja: 1.8 - xxx

» Typ: Survival + Gildie

» Whitelista: Nie

» Autoryzacja: non-Premium

staff.png

Owner - Alerias

images.png

Tymczasowo brak

welcome.png

Pani Kasia

Po miesiącu nieaktywności temat zostaje przeniesiony do archiwum.

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 194 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...