Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakiego trybu serwera Minecraft brakuje?


Rekomendowane odpowiedzi

  • Biter. zmienił(a) tytuł na Jakiego serwera brakuje?
Opublikowano

Brakuje takiej sieci z prawdziwego zdarzenia. Nie takie serweryki typu easyhc "survivale" ogólnie.

Stare zapomniane tryby, które już nie są tworzone. 

Opublikowano

Sieć to sieć . Stare tryby tzn ?

15 godzin temu, √єєση napisał:

Brakuje takiej sieci z prawdziwego zdarzenia. Nie takie serweryki typu easyhc "survivale" ogólnie.

Stare zapomniane tryby, które już nie są tworzone. 

 

oDYVDfv.gif
Opublikowano

Mi brakuje serwera survival+frakcje+plotme.

Jeśli w poście masz do mnie sprawę dodaj @dawidex335

  • Marosking zmienił(a) tytuł na Jakiego trybu serwera Minecraft braukuje?
Opublikowano

Db można spróbować freebulid ale teraz pytanie na jaka wersje i czy z gotowym spawnem czy nie

 

oDYVDfv.gif
Uczeń
Opublikowano
15 minut temu, Easy. napisał:

Db można spróbować freebulid ale teraz pytanie na jaka wersje i czy z gotowym spawnem czy nie

 

Wersja 1.11.2 lub 1.12.2 bo najlepiej mieć te najnowsze a 1.13.2 ma za mało pluginów narazie

 

Spawn, działki i w ogóle 

  • Amove zmienił(a) tytuł na Jakiego trybu serwera Minecraft brakuje?
Opublikowano

Jak już to 12.2 wersja jest odpowiednia na takową rozrywkę FB, co do spawna, jest to akceptowane pod jednym warunkiem, że z konfiguracją pluginów się chociaż wyróżniacie.

Sam bym osobiście pograł na takowym serwerze FreeBuild + PVP.

Opublikowano
2 godziny temu, Easy. napisał:

a czy na naszym forum sa gdzies jakies pliki ?

 

Chyba sobie żartujesz... Jeśli nie potrafisz sam złożyć serwera, to po co się za to bierzesz? Od 2011 roku nie widziałem jeszcze żadnej paczki, która byłaby ogarnięta lepiej, niż można to zrobić samemu... Trochę inicjatywy.

Opublikowano
22 godziny temu, Veriael napisał:

Chyba sobie żartujesz... Jeśli nie potrafisz sam złożyć serwera, to po co się za to bierzesz? Od 2011 roku nie widziałem jeszcze żadnej paczki, która byłaby ogarnięta lepiej, niż można to zrobić samemu... Trochę inicjatywy.

Żartujesz to sobie chyba ty :) kto powiedział że chce skorzystać z gotowca :)? Od 2k11 były tutaj paczki lepiej zrobione przez kogoś niż samemu :)

oDYVDfv.gif
Opublikowano
1 godzinę temu, Easy. napisał:

Żartujesz to sobie chyba ty :) kto powiedział że chce skorzystać z gotowca :)? Od 2k11 były tutaj paczki lepiej zrobione przez kogoś niż samemu :)

Nie widziałem tutaj nigdy na przykład w pełni spolszczonej paczki. Jeśli uważasz, że paczki te były zrobione lepiej, niż mógłbyś je zrobić na przykład TY, to proszę, użyj ich. Ja jestem przekonany, że większość osób które wykażą choćby trochę starania poradzą sobie lepiej. Tym bardziej, że paczki te były uniwersalne, generyczne i nadawały się może kilka lat temu, jako baza pod kolejny serwer izi hace. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...