Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Problem z dungeonem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, po wgraniu nowej mapy na server oraz napisaniu questa do dunga, mam problem z regem. Na mapie w ogóle nie ma żadnych mobów pomimo że regen został dodany do katalogu data/dungeon. 

Oto syser clientowy:

0205 11:27:20564 :: CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR

 

Dodam, że fixa z tego tematu również wgrałem na server ale nic nie pomógł 

 

 

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

  • Aive zmienił(a) tytuł na Problem z dungeonem
Opublikowano

Src Client / GameLib /MapOutdoorLoad.cpp

Szukasz:   

    if (!LoadMonsterAreaInfo())
    TraceError("CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR");

Zamieniasz na:

    #ifdef WORLD_EDITOR
    if (!LoadMonsterAreaInfo())
    TraceError("CMapOutdoor::Load - LoadMonsterAreaInfo ERROR");
    #endif

 

co do regenów to wyślij regen.txt z mapy i group.txt 

Opublikowano

Po wgraniu fixa w MapOutdoorLoad.cpp syser clientowy jest pusty :D ale tego regena na mapie dunga dalej nie ma :/ 

Poniżej wysyłam Ci o to co prosiłeś.

 

regen.txt - jest to regen z katalogu mapy (usr/home/mt2/share/locale/poland/map

regen_1.txt - jest to regen z katalogu dunga /usr/home/mt2/share/data/dungeon

regen.txt

group.txt

regen_1.txt

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...