Skocz do zawartości
Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 226 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam. 

Jaki powód jest tego, że Syndra nie jest wcale grana?

Warto kupić to na mida, czy jest serio bezużyteczna teraz?

Pani Kasia

Czy ja wiem czy taka nie grana, ostatnio nawet ktoś na LCS'ach ją picknął. Ja tam bardzo lubię Syndrę jednak na szczególne matchupy. Oczywiście, że warto kupić, łatwo wygrać nią linię, mimo że ma zero mobilności to radzi sobie jak jest gankowana dzięki E które odpycha przeciwników, dodatkowo ma dobry burst, jeśli zgarniesz parę killi to potem łatwiutko 1shotujesz enemy carry. 

00Ydvwv.png

Autor tematu Napisano (edytowany)

Dzięki! Zastanawiam się jeszcze między Lissandrą, a Vladimirem. Co najużyteczniejsze?  Vladimir jest jeszcze na midzie grywalny?

Edytowano przez Krzyn

Pani Kasia

45 minut temu, Krzyn napisał:

Dzięki! Zastanawiam się jeszcze między Lissandrą, a Vladimirem. Co najużyteczniejsze?  Vladimir jest jeszcze na midzie grywalny?

Vlad jest grywany ale znacznie mniej z uwagi na to, że jest więcej użyteczniejszych postaci na mida i jednym z nich jest właśnie Lissandra, która ma bardzo dobry kit. Jest safe na linii, mobilna, więc ciężko zgankować, do tego posiada dużo CC i robi team fighty jak dobrze się wbijesz i zestunujesz kilka osób i dodatkowo łatwo nią rotować po mapie i pomagać innym liniom. 

00Ydvwv.png

1 godzinę temu, Krzyn napisał:

Vladimir jest pickowany czesciej na topa, ale to dobry wybór. Możesz pokeować enemy nonstop, dodatkowo ma dobry sustain dzięki Q + W

w większości twoje trade będzie wygrane o ile ogarniesz mechanikę. W teamfightach rzucenie R po wybuchu leczy cie przez co dłużej w TF wytrzymujesz

no i przy dobrym snowballu wygrywasz sam giereczkę.

123.gif

Autor tematu Napisano (edytowany)

Generalnie myślę nad Vladimirem, Xerathem, Lissandrą, Syndrą, reszte na mida mam.  W sumie Orianny nie mam, ale średnio mnie ten champ przekonuje. Mainuje mida i lubię czasem pograć różnymi pickami (na normalkach) dla oderwania się od swojej topki, którą pickuje na rankedach. Co z tego must have? Nie jestem w high randze i wolę zaczerpać wiedzy od bardziej doświadczonych graczy. :)

Edytowano przez Krzyn

Pani Kasia

Z tych wszystkich to obecnie chyba Vlad i Lissandra najmocniejsi. Xerath też jest fajny, ale jak jesteś w mniejszej dywizji niż plat/diax to lepiej wziąć coś innego gdyż Xerath wymaga cierpliwości drużyny, pierw musisz nim obić enemy team żeby potem z drużynką inicjować walki, a jak wiadomo w low elo się nie pieprzą tylko wbijają z grubej rury przez co dużo straciłbyś na tym picku. 

00Ydvwv.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 226 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...