Skocz do zawartości

TitanAxe kilka pytań na temat modingu

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 227 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witam :D 

Większości z Was pytania, które zadam mogą okazać się banalnie proste, jednak nie dla mnie, bo w sprawach wgrywania modów na własny serwer jestem zielony, przechodząc do sedna :D

Uruchomiłem wczoraj własny serwer mc na hostingu TitanAxe, wybrałem silnik forg'a wgrałem kilka modów, do folderu "mods", ale po wejściu na serwer one nie działały :( I tak zacząłem się zastanawiać co może być tego przyczyną i tutaj moje pytanka :D

-Czy jeśli wgram mody na serwer to potrzebuje mieć je również wgrane do mojego folderu mods na dysku? Czy wystarczy aby były one wgrane na serwerze? 

Szczerze to by było na tyle, jeśli macie jakieś fajne paczki modów, które rozbudują trochę grę na survivalu (jak nowe rudy itd.) to byłbym wdzięczny, gram na wersji 1.12.2 lub 1.11.2

Pani Kasia

Prawdopodobnie musisz je mieć normalnie wgrane w swoim minecrafcie i na serwerze. Można to zobaczyć po tym, że serwery z modami też wymagają posiadać odpowiednią paczkę modyfikacji

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 227 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...