Skocz do zawartości

Problem z pluginem LosoweTP

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 226 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam, dzisiaj otwieram serwer i testowałem wszystko na drugim koncie na non-premium, wszystko działa do póki nie przeszedłem do niszczenia.

Flagi są i wszystko ale na określonych 20 kratkach od spawna nie da się NIC ZROBIC.

ani otworzyć skrzynki ani kliknąć guzika do losowegotp, jedynie co to tylko OP może zrobic, natomiast te 10-20 kratek od spawna normalnie wszystko można robic 

Chodzi mi tylko ze na kilku kratkach nie można nic otworzyć ani nic

EDIT1:

Problem naprawiony, zwykli gracze mogą otwierać enderchesty i craftingi jednak nie mogą kliknąć guzika teleportacyjnego w losowetp

Pisze, coś Hey, sorry but u cannot use that

cos takiego

Edytowano przez Fabian0192

Pani Kasia

Uprawnienie dla gracza jest ?

modifyworld.*

również możesz się pobawić w server.properties, linijka --> spawn-protection i ustaw tam na 0

Niestety nic z tego nie działa, pluginow owych nie mam w serverproperties jest na 0, permisja dodana nie działa.

prosilbym o szybką pomoc bo tylko to nie działa a serwer startuje o 19.

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 226 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...