Skocz do zawartości

Jak podłączyć plugin MH-API pod baze danych MySQL?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 225 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Cześć! Tworze serwer Minecraft i potrzebuję informacji na temat pluginu MH-API. Dokładniej to chciałbym go podłączyć pod bazę MySQL (phpmyadmin) i mam z tym nie mały problem. Config wygląda tak:

config:
  enabled: false
  database:
    mode: sqlite
    tableprefix: karolek_
    mysql:
      host: localhost
      port: 3306
      user: root
      pass: ''
      name: minecraft
    sqlite:
      name: minecraft.db
  socket:
    password: ZAQ!2wsx
    port: 1337

Kompletnie nie ogarniam tego i potrzebuje pomocy. Największy problem mam z linijką "sqlite" i "socket" bo o tym informacji w internecie żadnej nie znalazłem. Dzięki za wszystkie odpowiedzi!

Pani Kasia

to mode: sqlite zmieniasz na mode: mysql tutaj wpisujesz swoje dane do mysql       host: localhost
      port: 3306
      user: root
      pass: ''twoje_hało"
      name: minecraft

nic trudnego reszty nie ruszasz

Pani Kasia

Niestety - nie pomogło. Po każdym restarcie config wraca do pierwotnego wyglądu (resetuje się). Jest tam jakaś linijka odpowiadająca za reset?

Najlepsza rada to napisanie do karolka :7_sweat_smile: Tworzysz serwer minecraft a nie wiesz jak podpiąć mysql. Pokaż może jakieś logi z konsoli, czy ten plugin crashuje jaka wersja itp.. rozpisz się dokładnie

:)

W konsoli nie ma absolutnie żadnej linijki związanej z tym pluginem. Wiem jak w wielkim skrócie podpiąć plugin do MySQL, tyle że miałem problem z nieznanymi mi dotąd linijkami. Niemniej dziękuje za wszystkie odpowiedzi, chyba jednak poszukam innego pluginu.

Pani Kasia

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 225 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...