Skocz do zawartości

BFV czy CoD BO4?

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 230 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Witajcie, jako, ze dostalem te 3 gry BF+Anthem i CoD przy zakupie RTX i intela za darmo, chcialbym was zapytac, ktora gra jest "lepsza" bf czy cod? Anthema zostawie bo chce przetestowac, ale 2 FPS naraz nie mam ochoty grac wiec jest mi zbedna jedna gra, ktora moge sprzedac i kupic co innego... Jakie sa plusy i minusy danego tytulu? Gdzie wiecej osob? Gdzie sie fajniej gra? Dodam, iz nigdy nie gralem w zadnego CoD'a ani BF.

Pani Kasia

CoD BO4 to jak dla mnie śmieszna klapa która nudzi się po 3h grania a BF V  to jest jeden ogromny ściek na którego nie warto wydawać pieniędzy. Już WW3 i studio The Farm 51 szybciej naprawia swoją grę która jest dobra lecz graczy mało niż DICE z milionowym budżetem. Polecam zakupić BO3,BO2 albo MW2 co do BF'a to 4 lub 3. Jednym słowem to jak kupisz tego rtx'a to obie gry możesz sprzedać albo rzucić w kąt  

12Z3na4w70uNWDDFCGFCG.gif

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 230 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...