Skocz do zawartości

Grupa na facebooku promowanie

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 225 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Polecane posty

Autor tematu Napisano (edytowany)

Witam powtórnie. Zaznaczam że jestem kompletnie zielony w tym temacie ,więc pytam. Należę do grupki na facebooku (wynajem mieszkań i nieruchomości), która liczy 70k osób, także zasięgi są. Istnieje jakiś sposób lub opcja, żeby mój post (ogłoszenie) wyskakiwało w miarę na górze?  Wrzuciłem wczoraj koło 22 i dzisiaj już prawie tego nie można znaleźć. Mogę zapłacić jak trzeba.

Drugie pytanie bardzo ważne. Jak to się dzieje że na samej górze takiej grupki wyświetla się nazwa „Najpopularniejsze posty” i właśnie wisi tam post jako pierwszy (też ogłoszenie randomowej osoby) który ma zaledwie 3 lajki i 1 komentarz i co ciekawe ten post nie spada niżej od wczoraj? Na jakiej zasadzie to działa? Dałoby radę, żeby mój post się tak promował?

Edytowano przez olekar

Pani Kasia

Administrator grupki może przypiąć post u samej góry grupy jako ważny post

elcapo.png

Istnieje inna opcja? Może się z nim dogadać? Ale w sumie jest ryzyko, że zostanę oszukany

Pani Kasia

Albo przypnie albo zaczną setki ludzi komentowac Twój post. Wtedy znajdzie się na górze

elcapo.png

Od ostatniej odpowiedzi w tym temacie minęło 225 dni. Pamiętaj, że odkopywanie takich tematów jest niewskazane, chyba że chcesz wnieść coś nowego do dyskusji.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
  • Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Okienko zamknie się za 5 sekund...