Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Bungeecord problem z wchodzeniem graczy na różnych wersjach


Franqex

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Potrzebuje zrobić serwer 1.8 - 1.12.2, próbowałem już wszystkiego i nic potrzebuje pomocy. Pobierałem 1.8 bungee i viaversion ale wywalało bład że za stara wersja, i 1.12 a protocolsupport ani vaibackwards nie pomogły. Jest jakiś sposób aby zrobić serwer bunnge 1.12.2 i żeby gracze mogli wchodzić na wersje od 1.8 do 1.12.2. Dzięki za pomoc.

Opublikowano
2 godziny temu, Franqex napisał:

Witam! Potrzebuje zrobić serwer 1.8 - 1.12.2, próbowałem już wszystkiego i nic potrzebuje pomocy. Pobierałem 1.8 bungee i viaversion ale wywalało bład że za stara wersja, i 1.12 a protocolsupport ani vaibackwards nie pomogły. Jest jakiś sposób aby zrobić serwer bunnge 1.12.2 i żeby gracze mogli wchodzić na wersje od 1.8 do 1.12.2. Dzięki za pomoc.

 

Hey,

 

Pobierz wersje która jest nadpisana na dokładny SIlnik który aktualnie używasz.

https://www.spigotmc.org/resources/viaversion.19254/

 

Jeżeli będziesz chciał to chętnie ci z tym pomogę, 

 

https://www.spigotmc.org/threads/1-8-1-13-bungeecord.392/

1.png

Opublikowano

Jak znaleźć ta nadpisana wersje? Bo mi wyswietla link do pluginu. A ten drugi link to możesz mi pomoc albo wyslac link do jakiegos dobrego poradnika.

Najlepiej jakby silnik był na 1.12.2 a w jakiś sposób umożliwić graczom wejście od 1.8 

Próbowałem od wersji 1.0.4 viaversion  i wywala to

[ViaVersion] ViaVersion failed to get the server protocol!
[SEVERE] java.lang.NoSuchFieldException: SUPPORTED_VERSION_IDS

Opublikowano
3 godziny temu, Franqex napisał:

Jak znaleźć ta nadpisana wersje? Bo mi wyswietla link do pluginu. A ten drugi link to możesz mi pomoc albo wyslac link do jakiegos dobrego poradnika.

Najlepiej jakby silnik był na 1.12.2 a w jakiś sposób umożliwić graczom wejście od 1.8 

Próbowałem od wersji 1.0.4 viaversion  i wywala to

[ViaVersion] ViaVersion failed to get the server protocol!
[SEVERE] java.lang.NoSuchFieldException: SUPPORTED_VERSION_IDS

 

https://ci.viaversion.com/job/ViaVersion/ 

pobierz najnowszy ViaVersion, jak i 

 

Update Bungee

Update ViaVersion

Ustaw bungee-ping-save to false in ViaVersion

Ustaw wszystkie serwery manualnie.

1.png

  • dawidex335 zmienił(a) tytuł na Bungeecord problem z wchodzeniem graczy na różnych wersjach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...